Akcesoria z nowej kolekcji Stradivarius

Wyprzedaże dobiegają końca, a sklepowe półki powoli zapełniają się nowymi kolekcjami. Dzisiaj sprawdzamy jakie dodatki proponuje na kolejny sezon Stradivarius.

Dodatki , które obecnie znajdziemy w sklepach hiszpańskiej marki, to propozycje "przejściowe" . Stradivarius bardzo powoli przygotowuje się do kolejnego sezonu, dlatego na półkach znajdziemy balerinki, sandały na koturnie i ultrakobiece szpilki , które od pewnego czasu są jednym ze znaków rozpoznawczych marki.

Akcesoria z nowej kolekcji Stradivarius

Oprócz tych bardzo kobiecych akcentów, znajdzie się także coś dla miłośniczek stylu bardziej surowego, a nawet nieco męskiego. Mocno zabudowane jazzówki, trampki na grubej podeszwie, czy ciężkie buty w stylu Timberland to propozycje na pierwsze dni jesieni.

Akcesoria z nowej kolekcji StradivariusAkcesoria z nowej kolekcji Stradivarius 1. 119,90 zł 2. 45,90 zł 3. 119,90 zł 4. 89,90 zł 1. 119,90 zł 2. 45,90 zł 3. 119,90 zł 4. 89,90 zł

Oprócz tego Stradivarius proponuje swoje sprawdzone modele: masywne naszyjniki , które będziemy nosić już kolejny sezon i proste, duże torby , w których zmieścimy wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

Akcesoria z nowej kolekcji Stradivarius

WIĘCEJ DODATKÓW STRADIVARIUS ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.