Moodo na sportowo

Sportowy szyk stał się prawdziwym hitem letniego sezonu. W wakacyjnej kolekcji MOODO to jeden z kluczowych trendów kolekcji.

Wakacyjny klimat nastraja letnio, zachęca do wypoczynku i relaksu. W upalne dni warto zatem czuć się komfortowo i wygodnie. Letni luz można połączyć z dziewczęcymi formami i tkaninami. W odpowiedzi na najbardziej gorący trend sezonu MOODO przygotowało specjalną kolekcję SPORT DELUXE .

Moodo Sport de luxeMoodo Sport de luxe Fot. A12 TEAM Marcin Biedron Fot. A12 TEAM Marcin Biedron

Obok sportowych form t-shirtów czy szortów znalazły się w niej również rozkloszowane spódnice czy satynowe bluzki - to propozycje dla tych dziewczyn, które niekoniecznie dobrze czują się w dresie.

Dla nich marka przygotowała proste, sportowe kroje, ale w kobiecym wydaniu. W kolekcji znajdziemy również bluzy z błyszczącymi kamieniami czy ażurowymi wstawkami oraz motywy siatki w bluzkach i t-shirtach. Szczególnie efektowne są połączenia tkanin o różnej przeźroczystości.

Moodo Moodo  Fot. A12 TEAM Marcin Biedron Fot. A12 TEAM Marcin Biedron

Nowością są kurtki ,,bomberki" z błyszczącej tkaniny, egzotyczne nadruki czy spodnie typu ,,dogger". Spo rtowy charakter kolekcji podkreśla nie tylko sportowa kolorystyka sięgająca odcieni soczystej czerwieni, po żółcie, zielenie i kobalty ale i nadruki, duże litery i cyfry w stylu college.

Więcej o:
Copyright © Agora SA