Zwiewne spódnice maxi na lato

Wydawało się, że będą hitem tylko jednego sezonu, a są modne niezmiennie już od kilka lat. Oczywiście najchętniej zakładamy je wakacyjną porą. Spódnice maxi to dla wielu z nas letni niezbędnik - są wygodne, dziewczęce i co ważne, potrafią świetnie zamaskować mankamenty naszej figury.

Świat mody pokochał je na nowo kilka lat temu, kiedy spódnice maxi triumfalnie powróciły na wybiegi największych projektantów. Są dowodem na to, że moda cały czas krąży - w końcu w latach 70. nosiły je nasze mamy i babcie, a długie spódnice były jednym z nieodłącznych elementów stylu hipisowskiego , dzisiaj kojarzonego z wolnością, luzem i niezobowiązującymi formami.

Zwiewne spódnice maxi na latoZwiewne spódnice maxi na lato  Mango 189 zł

Obecnie spódnice maxi zakładamy nie tylko podczas letnich festiwali czy wakacyjnych spacerów. Bardzo często to główny element naszych stylizacji biurowych - świetnie sprawdzają się, kiedy na dworze panuje niemiłosierny upał, a my nie możemy sobie pozwolić na odsłonięcie zbyt wiele ciała.

Zwiewne spódnice maxi na latoZwiewne spódnice maxi na lato  Bershka 59,90 zł

Najmodniejszy fason? Klasyczny, prosty, bez zbędnych udziwnień i ozdób. Jeśli taka klasyka nie jest do końca w Twoim guście, wybierz spódnicę maxi, lekko przezroczystą od kolan w dół, która w bardzo subtelny sposób odsłania nogi.Najmodniejsze kolory? Oczywiście pastele! Króluje pudrowy róż, mięta i beż.

Zwiewne spódnice maxi na latoZwiewne spódnice maxi na lato Od lewej: Taranko 249 zł/ Top Secret 99,99 zł/ LaFALDA (Pakamera.pl) 210 zł Od lewej: Taranko 249 zł/ Top Secret 99,99 zł/ LaFALDA (Pakamera.pl) 210 zł

WIĘCEJ MAXI SPÓDNIC ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.