Swetry z motywem zwierzęcym

Sweter musi być wygodny i ciepły, ale może być też...zabawny. W tym sezonie, na tym elemencie garderoby króluje motyw zwierząt!

Motyw zwierzęcy na swetrach może wydawać się nieco infantylny, zwłaszcza kiedy jest podany w mocno komiksowy sposób, ale w połączeniu z odpowiednimi dodatkami i dołem może tworzyć bardzo stylowy i modny zestaw, który będziesz mogła założyć do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, a nawet na imprezę!

Marki postawiły na motywy zwierzęce na swetrach, jeden z popularniejszych motywów to psia mordka. Od lewej: Marie Lund/Van Graaf 229,95 zł, Pull'n'Bear 139,90 zł, Top Shop 190 zł

W tym sezonie marki zaproponowały naprawdę szeroki wachlarz ubrań, na których króluje motyw zwierząt - każdy znajdzie coś dla siebie. Zwolenniczkom minimalizmu powinny się spodobać delikatne motywy na swetrach DecoBazaar . Dla fanek bardziej rzucających się w oczy wzorów polecamy zabawne swetry z Pull'n'Bear i New Look'a, na których zwierzęta wyglądają jak wyjęte prosto z komiksów.

Szeroki jest także wybór kolorów. Motyw zwierzęcy widnieje zarówno na rzucających się w oczy zieleniach, czerwieniach i grafitach, jak i na stonowanych szarościach, beżach i różach.

Motywy zwierzęce na ubraniach:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.