Walizki Wittchen

WITTCHEN w nowym, wakacyjnym lookbooku proponuje aż pięć kolorowych linii bagażowych! Na koneserów czeka linia skórzanych toreb weekendowych.

Linie walizek twardych wykonane są z wysokiej jakości włókien poliamidowych lub tworzywa termoplastycznego ABS. Polikarbon charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz długą trwałością kolorów a ABS ma bardzo dobre właściwości izolacyjne, chroni nie tylko przed wilgocią, ale również przed uszkodzeniami mechanicznymi. Obie linie wyposażone są w dodatkowe zabezpieczenia w postaci zamków szyfrowych, produkowanych zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa bagażu TSA, które uniemożliwiają osobom niepożądanym dostęp do wnętrza. Walizki zachwycają mnogością kolorów: czerwonym, pomarańczowym, niebieskim, srebrnym i klasycznej czerni. Linie miękkiego bagażu wykonane są z syntetycznych materiałów tekstylnych o wysokiej gęstości. Dzięki temu zyskujemy na lekkości, ale jednocześnie nie musimy się martwić, że nasz bagaż zmoknie.

Fot. mat. prasowe

Wybór miękkiego bagażu ma jeszcze jedną zaletę: jest elastyczny i możemy w niego spakować przedmioty o nieporęcznych gabarytach. Linie mają szeroką ofertę kolorystyczną: czerwieni, grantu, fioletu, brązu i czerni.

Kolekcje są już dostępne w e-sklepie pod adresem: www.sklep.wittchen.com

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.