Cindy Crawford dla C&A

Po udanym debiucie swojej pierwszej kolekcji sygnowanej "Cindy Crawford @ C&A" ubiegłej jesieni, Cindy Crawford ponownie zaprezentuje trendy na wiosnę 2013 wyłącznie w C&A. Razem z projektantami marki, ikona mody ponownie stworzyła własną kolekcję, która będzie dostępna od 28 lutego 2013 wyłącznie w sklepach C&A oraz w sklepie internetowym.

Cindy Crawford tworząc kolekcję czerpała inspirację z doświadczeń zdobytych jako modelka, a także jako matka i osiągająca sukcesy bizneswoman. Dla top modelki ważne jest projektowanie odzieży, która nie tylko świetnie się prezentuje, ale która również jest wygodna, zgodnie z zasadą, że kobieta musi czuć się komfortowo w swoich ubraniach niezależnie od okazji i przez cały dzień.

Tworząc kolekcję Cindy pragnęła oddać klimat słonecznej Kalifornii.

"Kocham kolory wiosny, a lekkie materiały i kolory stanowi po prostu jej część. " - mówi.

Wiosenna kolekcja "Cindy Crawford @ C&A" to modne stroje dla atrakcyjnych i pewnych siebie kobiet pasujące do każdej szafy i na każdą okazję - do pracy, na wieczór, na spacer i popołudniową kawę. Na dzień ikona mody proponuje ubrania w świeżych barwach, wykonane z delikatnych tkanin z nadrukiem, przejściami tonalnymi lub zdobionych nitami. Dżinsowa sukienka lub bluzka o kobiecym kroju także doskonale wpisuje się w charakter kolekcji. Wieczór kocha wytworność, dlatego istotną rolę odgrywa ciemniejsza gama kolorów.

Idealną propozycją jest kombinezon z asymetrycznie poprowadzonym zamkiem i podkreślającym talię wiązaniem. Miękkie dzianinowe swetry lub kurtki wykonane z mieszanki włókien bawełnianych w kolorach wiosny - niebieskim, żółtym i białym to dobry wybór zapewniający ochronę przed zimnem.

Uwagę przyciąga również skórzana kurtka w stylu kurtki motocyklowej w kolorze stalowej szarości stanowiąca perfekcyjne dopełnienie kolekcji Cindy Crawford.

Więcej o:
Copyright © Agora SA