Na trzy sposoby: sukienka na wesele

Wymarzona sukienka wisi w szafie, a wy nie wiecie jakie dodatki do niej dobrać? Sprawdźcie nasze trzy uniwersalne kompozycje i wybierzcie najlepszą z nich!
sukienka mohito, sukienka mohito, www.makelifeeasier.pl

Sukienka Mohito

Miętowa sukienka, którą ma na sobie Kasia Tusk jest trudna do okiełznania. Projekt jest bardzo wyrazisty i skupia na sobie całą uwagę. Dlatego nie powinnyśmy przesadzać z dodatkami. Biżuterię i akcesoria należy ograniczyć do minimum. W innym wypadku możemy przypominać strojną choinkę w miętowym kolorze.

sukienka na wesele sukienka na wesele kolaż groszki.pl, makelifeeasier.pl

Komplet nude

Pierwsza stylizacja z sukienką Mohito składa się z dodatków w odcieniach beżu i pudrowego różu. Taka kompozycja gwarantuje, że będziemy wyglądać świeżo i dziewczęco, ponieważ subtelne kolory i prosty fason nie przyćmią mięty. W kolażu: żakiet Reserved, okulary Asos, buty Zara, bransoleta Mango.

sukienka mohito sukienka mohito kolaż groszki.pl, makelifeeasier.pl

Komplet futuro

W tym przypadku wybrałyśmy delikatną zabawę z kolorem. W zestawie: buty w odcieniu przypominającym kolor sukienki, srebrny żakiet i srebrną bransoletę. Biała torebka współgra z jasnymi wypustkami/kropkami znajdującymi się na sukience. W kolażu: buty Zara, żakiet H&M, torebka Zara, bransoleta Mango, okulary Mango.

sukienka mohito, sukienka mohito, kolaż groszki.pl, makelifeeasier.pl

Komplet czarny

Na czerni można zawsze polegać! Taka stylizacja sprawdzi się także w towarzystwie tej sukienki. Prosta, czarna torebka ze złotym elementem, złota bransoleta i subtelne buty z paskami będą lepszym rozwiązaniem niż pełne, czarne pantofle, które mogą wyglądać zbyt ciężko w tym zestawie. W kolażu: buty Zara, torebka Zara, żakiet H&M, okulary Mango.