Miss Sporty: cukierkowa kolekcja na wiosnę

W najnowszej kolekcji Miss Sporty prym wiodą pastele i brokat. W wiosennej kolekcji marki znajdziecie cukierkowe lakiery do paznokci oraz wielofunkcyjny podkład Mission Correction.
Lakiery Candy Shine Lakiery Candy Shine Miss Sporty

Lakiery Candy Shine od Miss Sporty - 8 zł

Efektowna kolekcja trzech lakierów do paznokci przepełniona połyskującymi drobinkami. Ich słodkie odcienie mają równie apetyczne nazwy: Jellied Lime Fruit, Pink Marshmallow, Pop Rocks.

Lakiery Miss SportyMiss Sporty

Poszczególne warianty można dowolnie ze sobą łączyć lub też pomalować nimi jedynie końcówki paznokci. Doskonale sprawdzą się również przy wykonywaniu manicure półksiężycowego, który polega na połączeniu ze sobą dwóch kontrastowych kolorów. Ponadto, produkty z serii Candy Shine świetnie prezentują się w towarzystwie tradycyjnych lakierów do paznokci - idealnie komponują się na przykład z odcieniami z linii Lasting Colour marki Miss Sporty. Wystarczy jedynie wybrać swój kolor i można szaleć w nieskończoność.

Lakiery Miss SportyMiss Sporty

Podkład Miss Sporty Podkład Miss Sporty Miss Sporty

Podkład Mission Correction Miss Sporty - 15 zł

Podkład Mission Correction od Miss Sporty to wielofunkcyjny kosmetyk, który łączy właściwości wszystkich produktów, jakie są niezbędne do uzyskania nieskazitelnego wyglądu skóry. Posiada właściwości:

- bazy pod makijaż

- korektora

- podkładu,

dzięki czemu idealnie przygotowuje skórę do wykonania dalszego makijażu. Dzielnie walczy z niedoskonałościami, niweluje zaczerwienienia oraz ukrywa cienie pod oczami. Nawilżająca formuła produktu, wzbogacona witaminami, liposomami oraz emolientami, odświeża wygląd cery, a zawartość perłowych pigmentów z niebieskim szafirem rozświetla ją oraz sprawia, że wygląda promiennie i zdrowo.

Więcej o:
Copyright © Agora SA