Katarzyna Sokołowska promuje nową kolekcję biżuterii Apart

Najnowsza kampania Apart z udziałem Katarzyny Sokołowskiej zadebiutowała w mediach na początku września. Biżuteryjną bohaterką kampanii jest kolekcja Apart Indali - modna, delikatna, nowoczesna, z nuta orientalnych inspiracji.
fot. Marcin Tyszka fot. Marcin Tyszka fot. Marcin Tyszka

Wyjątkowa ambasadorka

Katarzyna Sokołowska jest reżyserem i choreografem pokazów mody. Od 18 lat współpracuje z najlepszymi domami mody i projektantami. Zrealizowała kilkaset pokazów. Szerokiej publiczności stała się znana za sprawą programu TVN "Top Model", w którym jest jurorem. Jej profesjonalizm, talent i pracowitość branża mody zna od lat. Jako jurorka programu "Top Model" zdobyła serca widzów. Publiczność doceniła ja nie tylko za uśmiech czy naturalność, ale głównie za jej konkretne, merytoryczne i wiarygodne opinie.

fot. Marcin Tyszka fot. Marcin Tyszka fot. Marcin Tyszka

Biżuteria Apart Indali

Sokołowska od lat związana jest ze światem mody i zawsze podkreśla, ze moda to jej wielka pasja, a jej wyczucie stylu jest szeroko znane i doceniane. Wielokrotnie współpracowała z marką Apart, nadzorując profesjonalnym okiem reżysera najważniejsze w historii firmy pokazy biżuterii. Katarzyna Sokołowska wystąpiła w dwóch sesjach sezonowych kolekcji, które zostały bardzo pozytywnie przyjęte zarówno przez znawców branży, jak i klientów naszej firmy. Dlatego marka zaprosiła ją do udziału w kampanii reklamowej, promującej kolekcję biżuterii Apart Indali.

fot. Marcin Tyszkafot. Marcin Tyszka

fot. Marcin Tyszka fot. Marcin Tyszka fot. Marcin Tyszka

Pierścionki, fantazyjne bransolety i nausznice

Zdjęcia do kampanii zostały zrealizowane w Berlinie. To miasto szczególne ? bliskie są mu moda, awangarda, nowe trendy, niezależny styl. Jest niewątpliwie kolebką nowej sztuki. W obiektywie Marcina Tyszki Katarzyna Sokołowska prezentuje biżuterię Apart odważnie, nowocześnie, w swoim stylu. Potrafi różnorodnie i z fantazją łączyć elementy oryginalnej kolekcji Indali, w skład której wchodzą pierścionki, fantazyjne bransolety, nausznice.

fot. Marcin Tyszkafot. Marcin Tyszka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.