Katarzyna Bujakiewicz gwiazdą nowej kampanii torebek OBag

Torebki OBag bardzo szybko pokochały zarówno zwykle kobiety, jak i gwiazdy ekranu oraz estrady. Ich miłośniczką jest także Katarzyna Bujakiewicz, która wzięła udział w sesji promującej najnowszą kolekcję torebek marki.
Katarzyna Bujakiewicz w nowej kampanii OBag Katarzyna Bujakiewicz w nowej kampanii OBag Katarzyna Bujakiewicz w nowej kampanii OBag

Ulubienica gwiazd

Torby O bag już od dwóch lat są uwielbiane przez polskie gwiazdy- ze słynną torbą z tworzywa EVA spotkać można było Agnieszkę Szulim, Magdę Gessler, Annę Popek, Natalię Siwiec, Annę Dereszowską, Klaudię Halejcio, Basię Kurdej Szatan i wiele innych.

Katarzyna Bujakiewicz z torebką OBagKatarzyna Bujakiewicz z torebką OBag

ObagOBag

Katarzyna Bujakiewicz i OBag Katarzyna Bujakiewicz i OBag Katarzyna Bujakiewicz i OBag

Kolorowy zawrót głowy

Torby są oryginalne, funkcjonalne i co najważniejsze- możemy je samodzielnie komponować. Do dyspozycji mamy różnobarwne, wzorzyste organizery, uchwyty, opaski i oczywiście podstawy w ponad 20 kolorach, w tym zupełnie nowych: lazurowym i atramentowym. Gama kolorów przyprawia o prawdziwy zawrót głowy!

Zobacz także: 6 torebek, które zawsze warto mieć w szafie>>

OBagOBag

OBag, O Sun i O clock OBag, O Sun i O clock OBag, O Sun i O clock

Okulary O Sun i okulary O clock

Ale Obag to nie tylko torebka. Nowością są okulary O Sun- jedne z pierwszych, które również możemy samodzielnie komponować- od zauszników, poprzez oprawki aż do szkieł. Do tego supermodny zegarek O clock (oczywiście z wymiennymi tarczami i paskami), bransoletka O bracelet w soczystych kolorach i supermodny, letni look od OBag Store gotowy!

Zobacz także: Pastelowe torebki na lato>>

Katarzyna BujakiewiczKatarzyna Bujakiewicz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.