Małgorzata Kożuchowska w zielonym total looku podbija Paryż. Aktorka zabrała ze sobą mamę. Są jak dwie krople wody

Małgorzata Kożuchowska wybrała się wspólnie z mamą do Paryża, gdzie odwiedziły siostrę gwiazdy. Aktorka chętnie dzieliła się relacją z wyjazdu z obserwatorami na Instagramie. Zwróciliśmy uwagę na stylizacje artystki. W oko wpadł nam jej zielony garnitur. Zdradzamy, ile kosztuje!

Małgorzata Kożuchowska zadaje szyku w Paryżu

Zielony to kolor nadziei, ale także jedna z najmodniejszych barw tego sezonu. Nic więc dziwnego, że garnitur w tej kolorystyce pojawił się także w szafie Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka zdecydowała się na komplet z kolekcji polskiej marki Le Désir. Marynarkę o prostym kroju znajdziemy w sklepie internetowym brandu za 750 złotych. Online znajdziemy obecnie już tylko modele w rozmiarze 36. Niestety spodnie na tę chwilę nie są dostępne w asortymencie firmy, jednak podobne można kupić za 500 złotych.

 

Małgorzata kożuchowska w bluzce od Łukasza Jemioła

Garnitur to niejedyny produkt, który pomógł stworzyć jedną z paryskich stylizacji gwiazdy. Małgorzata Kożuchowska do zielonego kompletu od Le Désir dobrała zwiewną koszulę w tym samym kolorze z kolekcji Łukasza Jemioła. Model z wiązaniem przy dekolcie wyróżniają rękawy w stylu boho. Produkt wykonano z jedwabiu, dlatego nie dziwi nas jego cena. Za koszulę w sklepie internetowym projektanta zapłacimy obecnie 1032 złote.

 

Małgorzata Kożuchowska z mamą i siostrą w Paryżu

Małgorzata Kożuchowska zdradziła obserwatorom na Instagramie, że do Paryża wybrała się wspólnie z siostrą i mamą. Panie przechadzały się po urokliwych uliczkach, ale także wybrały się na turniej Rolanda-Garrosa, gdzie kibicowały Idze Świątek.

Lepszego prezentu z okazji Dnia Matki nie mogłyśmy się spodziewać!

- przyznała aktorka. Musimy przyznać jej rację. Nie ma nic cenniejszego od chwil spędzonych razem. 

Zobacz też: najpiękniejsze sukienki na lato 2022.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.