Księżna Kate wybrała się na szczepienie w topie ze znanej sieciówki! Fanki oszalały na punkcie modelu za 39,99 zł!

Księżna Kate, chcąc dać przykład społeczeństwu, pochwaliła się zdjęciem ze szczepienia przeciw COVID-19. Uwagę fanów zwrócił jej top z odsłoniętymi ramionami. To model ze znanej sieciówki, który kosztuje niespełna 40 zł!

Księżna Kate w topie z H&M

Żona księcia Williama chętnie nosi ubrania z popularnych sieciówek. Ostatnio księżna Kate zrobiła furorę w białym topie z kolekcji H&M. Model z dopasowanej, prążkowanej dzianiny wpadł w oko wielu jej fankom. Księżna Cambridge zdecydowała się na top z subtelnie odsłoniętymi ramionami, który można znaleźć na stronie internetowej marki za 39,99 zł. Ten model można też kupić w dwóch innych wersjach kolorystycznych: czarny i żółty. Kate Middelton dobrała do niego klasyczne jeansy. Musimy przyznać, że w codziennym wydaniu żona przyszłego króla prezentuje się znakomicie!

 

Księżna Kate spełnia marzenie małej dziewczynki

Podczas wizyty w Szkocji, księżna Kate do Pałacu Holyroodhouse zaprosiła chorą na białaczkę Milę Sneddon. Pięcioletnia dziewczynka już wcześniej miała okazję porozmawiać z Middelton przez telefon. To właśnie wtedy żona księcia Williama złożyła jej obietnicę, że na ich spotkanie włoży sukienkę w różowym kolorze. To nie przypadek, bo to ulubiony kolor dziewczynki. Księżna dotrzymała słowa. Podczas spotkania z Milą i jej rodziną, księżna Kate pojawiła się w różowej kreacji z kolekcji ME+EM, którą można kupić za 3050 zł.

 

Zobacz też: najmodniejsze różowe sukienki!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.