Joanna Koroniewska wypoczywa w Zakopanem. Uwagę zwraca jej sukienka w kwiaty od polskiej marki!

Joanna Koroniewska uniknęła przedświątecznej gorączki wybierając się z najbliższymi do Zakopanego. Aktorka pochwaliła się uroczym zdjęciem prezentując nie tylko śnieżny krajobraz, ale również swoją nową sukienkę. To model polskiej firmy, który oczarował jej fanki!

Joanna Koroniewska zachwyca sukienką w kwiaty

Kreacje maxi są nie tylko wygodne, ale także eleganckie. Joanna Koroniewska na urlop w góry zabrała ze sobą sukienkę polskiej marki Benedict Harper stworzonej z myślą o silnych i niezależnych kobietach. Granatowy model Lana został ozdobiony drobnym, kwiatowym printem. Dekolt w kształcie litery „V” eksponuje szyje, a gumka świetnie podkreśla talię. Długość maxi sprawdzi się nie tylko w przypadku bardzo wysokich kobiet, ale także wśród niskich pań. Taki model optycznie wydłuża sylwetkę. W sklepie internetowym marki można kupić kreację aktorki za 319 zł w rozmiarze 34-44. Model został uszyty w Polsce ze 100% wiskozy.

Joanna Koroniewska w Zakopanem

Jeszcze kilka lat temu nie wyobrażaliśmy sobie świąt bez śniegu. Dziś biały puch leżący wokół domu to marzenie wielu z nas. Właśnie przed świętami wiele gwiazd postanowiło wyjechać w poszukiwaniu prawdziwej, zimowej aury. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zabrali swoje córki do Zakopanego.  Piesze wędrówki po górach, piękne krajobrazy i czyste powietrze to tylko kilka z atrakcji, które czekają na gwiazdy i ich dzieci. Wycieczka w tym przedświątecznym okresie pozwoli na chwilę zapomnieć o sprzątaniu, gotowaniu i nerwach pojawiających się w tym szalonym, ale pięknym czasie.

Gwiazdy podbijają Zakopane

Pandemia nie sprzyja zagranicznym podróżom, dlatego wiele polskich gwiazd postanowiło tym razem odwiedzić Zakopane. Oprócz Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w góry wybrała się także Izabela Janachowska i Anna Lewandowska. Podhale często odwiedza też Paulina Krupińska-Karpiel, której mąż Sebastian Karpiel-Bułecka, pochodzi właśnie z tej części Polski.

Moda 2020/21: sukienki w kwiaty.