Izabela Janachowska otworzyła swój pierwszy showroom!

Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego showroomu Izabeli Janachowskiej. Co ciekawe to położony najwyżej salon sukien ślubnych na świecie. Sprawdźcie, co czeka Was w tym wyjątkowym miejscu!

Showroom Izabeli Janachowskiej

Prezenterka mając na swoim koncie dwie kolekcje sukien ślubnych postanowiła stworzyć dla przyszłych panien młodych odpowiednie miejsce, w którym będą mogły przymierzyć i wybrać swoją wymarzoną kreację. Izabela Janachowska zdecydowała się na wyjątkową lokalizację. Ogromny wieżowiec przy ulicy Złotej 44 w Warszawie to najwyższy budynek mieszkalny w Unii Europejskiej znajdujący się w ścisłym centrum stolicy. Showroom znajduje się na 37 piętrze tej oryginalnej budowli, która stała się już swego rodzaju wizytówką Warszawy. Na miejscu czeka na nas zapierający dech w piersiach widok i ogromna przymierzalnia, w której klientki poczują się naprawdę wyjątkowo. 

Ślubny biznes Izabeli Janachowskiej

Pięć lat temu, gdy gwiazda przygotowywała się do własnego ślubu, wpadła na pomysł by w organizacji tego najważniejszego dnia pomagać również innym parom. Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było, dlatego w jednej chwili Izabela Janachowska stała się ekspertem w dziedzinie ślubów. Przyszłe panny młode marzą o tym, aby prezenterka zajęła się również ich ślubem. Idąc za ciosem gwiazda wydała poradnik ślubny, a nawet zajęła się wyglądem panien młodych. Pierwsza kolekcja sukien ślubnych spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów Izabeli Janachowskiej. Dzięki temu, ekspertka ślubna zdecydowała się stworzyć kolejne projekty.  Pod koniec września odbyła się premiera drugiej, autorskiej kolekcji sukien ślubnych, z których mogą wybierać panie o różnych typach sylwetki oraz urody. Ceny zaczynają się od 3590 zł.

Stylizacje Izabeli Janachowskiej

Tancerka uwielbia modne i drogie stylizacje. W jej szafie znajdziemy wiele ubrań od światowych projektantów. Gwiazda dobrze wie, w czym wygląda najlepiej, dlatego nie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Długie, blond włosy i szeroki uśmiech to znaki rozpoznawcze Izabeli Janachowskiej. Podczas otwarcia swojego salonu sukien ślubnych prezenterka pojawiła się w stroju z najnowszej kolekcji Max Mara. Za beżowe szerokie spodnie musimy zapłacić 2255 zł, a za jedwabną koszulę ok. 1660 zł.

Więcej o: