Zofia Zborowska już tak nie wygląda! Aktorka zdecydowała się na drastyczną metamorfozę!

Zofia Zborowska opublikowała na Instagramie zdjecie w nowej fryzurze. Aktorka nie jest już blondynką! Żona Andrzeja Wrony zdecydowała się na nowy kolor, którym zszokowała swoich obserwatorów. Musicie zobaczyć ten look!

Zofia Zborowska w nowej fryzurze!

Aktorka zaskoczyła fanów na Instagramie swoją nową fryzurą. Do tej pory żona Andrzeja Wrony kojarzyła się z blond włosami, które sięgały jej do ramion. Teraz artystka zdecydowała się na odważny krok. Zofia Zborowska została brunetką! Gwiazda na metamorfozę udała się do znanego salonu fryzjerskiego DW CREATIVE GROUP, który odwiedza już od dawna. Ceny koloryzacji włosów w tym miejscu zaczynają się od 350 zł. Jak oceniacie tę zmianę? Dla nas to strzał w dziesiątkę!

 

Zofia Zborowska i reakcja fanów

Artystka oprócz zdjęcia, na którym zaprezentowała swój nowy look, opublikowała także zabawny filmik, gdzie pojawił się także jej fryzjer. Zofia Zborowska do ostatnich chwil trzymała widzów w napięciu, by na samym końcu zaskoczyć nowym kolorem włosów. Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy:

Piękna na maksa ??????
Woow pieknie 

Jeden z fanów zdradził, że kolor na który zdecydowała się gwiazda jest bardzo podobny do jej naturalnego odcienia. Pod zdjęciem z nową fryzurą pojawiło się także kilka krytycznych głosów:

Lepiej w blondzie zdecydowanie!
 W blondzie lepiej??
 

Zofia Zborowska i jej styl na co dzień

Zofia Zborowska na co dzień sięga po wygodne stroje. W jej szafie znajdziemy wiele dresów, bluz i T-shirtów. Aktorka ceni sobie komfort nie zapominając jednak o najgorętszych trendach. W ostatnim czasie prawdziwą furorę robią połączenia bluz ze spódnicami. Artystka już jakiś czas temu zaprezentowała ten trend u siebie na Instagramie.

Wygodne ubrania na co dzień.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.