Zofia Zborowska odpoczywa w Indiach. Jej sportowa bluza to prawdziwy hit

Zofia Zborowska odpoczywa w Indiach. Gwiazda uprawia jogę i relaksuje się przy pięknym zachodzie słońca. Naszą uwagę zwróciła jej sportowa bluza. Zobacz, na jaki model zdecydowała się aktorka.

Zofia Zborowska to jedna z najbardziej aktywnych gwiazd w internecie. Aktorka często zamieszcza relacje z podróży. Na swoim profilu porusza także ważne tematy społeczne, takie jak dbanie o środowisko czy adopcja zwierząt. Nie ma problemu z dzieleniem się z obserwatorami życiem prywatnym. Fani uwielbiają ją za naturalność, szczerość oraz uduchowiony styl życia. Mimo wielu obowiązków zawodowych, stara znaleźć się czas na aktywność fizyczną. Uprawianie jogi oraz treningi na siłowni są stałym elementem jej codzienności. 

Zofia Zborowska: styl

Zofia Zborowska od kilku dni przebywa na wakacjach w Indiach. Gwiazda odpoczywa od obowiązków zawodowych i korzysta z pięknej pogody. Nie zapomina jednak o swoich obserwatorach i aktywnie relacjonuje wyjazd na Instagramie. Aktorka, jak zwykle zachwyca naturalnym wyglądem! Trzeba przyznać, że bez makijażu wygląda kwitnąco. Jej styl to połączenie sportowych i casualowych stylizacji. Najczęściej widzimy ją w szerokich bluzach, luźnych T-shirtach czy krótkich kurtkach puchowych. Jednak nie można odmówić jej elegancji podczas wyjść na czerwony dywan. Na specjalne okazje Zofia Zborowska wybiera kobiece sukienki maxi lub kreacje w modne printy.  Obserwatorzy uwielbiają ją w tym wydaniu:

Kwintesencja kobiecości, ogromna klasa
Piękna metamorfoza

Zofia Zborowska w bluzie marki Joy in me 

Wygodna bluza sportowa to must-have w każdej szafie. Idealnie sprawdzi się podczas treningu, ale również do codziennych stylizacji. Zofia Zborowska postawiła na szarą bluzę marki Joy in me. Model oversize to gwarancja komfortu i wygody. Dostaniesz ją na oficjalnej stronie firmy za 360 złotych. Do czego nosić sportową bluzę oversize? Możesz połączyć ją z jeansami, jak i długą plisowaną spódnicą. Jest to dobry produkt bazowy każdej stylizacji! 

Zofia Zborowska w Indiach (Instagram)Zofia Zborowska w Indiach (Instagram) https://www.instagram.com/zborowskazofia/

Więcej o: