Salute the Sun. Wielkie Święto Jogi

Jak najlepiej świętować Międzynarodowy Dzień Jogi? Oczywiście wspólnie, na macie, ćwicząc, oddychając, rozciągając się i relaksując. W tym roku JOYINME, we współpracy z RITUALS i Femi Camp, zaprasza wszystkich miłośników jogi do Jastarnii na festiwal Salute the Sun.

Przez cały dzień, od 10:00 do 23:00, będą odbywać się bezpłatne zajęcia jogi, medytacji i technik oddechowych. Nie zabraknie lekcji łapania fal pod okiem Akademii Surfingu, sesji pilates na macie, a także na maszynach w studiu w Juracie. Festiwal zakończy wieczorna sesja jogi do DJ setu Atme Yoga, która płynnie przejdzie w imprezę na plaży.

Materiały proocyjneMateriały proocyjne Materiały proocyjne

Dlaczego warto dołączyć?

Półwysep Helski to magiczne miejsce na mapie Polski, przyciągające swoją sportowo-wakacyjną atmosferą. Ja sama kocham tu przyjeżdżać i ogromnie się cieszę, że już po raz drugi będziemy miały możliwość zaprosić właśnie tutaj społeczność JOYINME do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Jogi. Słońce, plaża, piasek, natura — wszystko to będzie nas otaczać w trakcie praktyki jogi. Będziemy nie tylko jogować, ale też oddychać — każdy, kto pojawi się na naszym festiwalu, na pewno zazna wspaniałego połączenia ciała z duchem — mówi pomysłodawczyni festiwalu Paulina Niedzielska.

Do udziału w wydarzeniu marka zaprosiła inspirujące joginki i pasjonatki ruchu, z którymi współpracuje od lat: Marię Prokop, Karolinę Erdmann, Igę Majewską, Ewę Olszewską i Kalinę Kielan. Zajęcia poprowadzą również założycielki marki JOYINME — Paulina Niedzielska i Jagoda Schäffer, które przygotowały energetyczną Vinyasa Jogę oraz odprężającą sesję medytacyjną Blissful Kriya prosto z Bali. O zmysły zadba także marka RITUALS, której kosmetyki będzie można testować przez cały dzień, a sensoryczna mgiełka dopełni pierwszą, poranną sesję oddechową prowadzoną przez Marię Prokop.

23 czerwca w Jastarnii zapowiada się wielkie święto jogi. Warto tu być, by poczuć się częścią wielkiego ruchu, podzielić swoją pasją do praktyki i wspólnie promować ruch na macie.

JOYINME to polska marka jogowa założona przez dwie kobiety: Jagodę Schäffer i Paulinę Niedzielską. Do prowadzenia własnego biznesu dojrzewały, pracując dla innych globalnych, kobiecych firm. Dziś prowadzą własną markę. Joy in me to kwintesencja tego, jak rozumieją jogę i mindfulness. To zachęta, by doświadczać radości z ruchu na macie i poza nią, w życiu codziennym. Zaproszenie do praktyki i bycia częścią lokalnej społeczności jogowej.

Jagoda Schäffer i Paulina Niedzielska 8 lat temu postanowiły odmienić rynek jogi w Polsce. Od 7 lat z sukcesem wspólnie prowadzą markę, której celem jest promowanie jogi, mindfulness i zdrowego stylu życia w kraju.

JOYINME ilustruje to, jak Jagoda i Paulina rozumieją praktykę jogi i mindfulness. Głównym przesłaniem marki jest joga na macie i poza nią. Jagoda i Paulina zachęcają innych, by to, czego doświadcza się na macie, wprowadzać w codzienność. Dlatego oferują produkty, które dobry stan po praktyce pomagają utrwalić na resztę dnia.

www.joyinme.co

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.