Wnętrza pracowni Majolika Nieborów tłem dla nowej kolekcji premium marki Allora. Te apaszki robią wrażenie!

Wyraziste wzory, pastelowe kolory i szlachetne materiały to połączenie, które dominuje w wiosenno-letniej kolekcji apaszek marki Allora. Najnowsza kampania zrealizowana została w oryginalnych wnętrzach pracowni ceramiki Majolika Nieborów położonej w Nieborowie.

Allora powstała 9 lat temu, a inspiracją do jej stworzenia były podróże po różnych zakątkach świata, z których właściciele przywieźli m. in. jedwabne szale i apaszki.

Kobiece apaszki to ponadczasowy element garderoby, który w wiosenno-letnim okresie staje się najbardziej pożądanym dodatkiem. W upalne dni chustą zastąpić można nakrycie głowy lub wykorzystać jako opaskę czy gumkę do włosów, a umiejętnie zawiązana posłużyć może nawet jako zwiewny top. Różnorodne kolory i wzory pozwalają jeszcze bardziej urozmaicić letnie stylizacje nadając im indywidualnego charakteru.

ApaszkiApaszki fot. Allora

W najnowszej wiosenno-letniej kolekcji Allora postawiła nie tylko na kwiatowe wzory, lecz także na nowoczesne i geometryczne motywy. Na materiałach dominują naturalne i pastelowe barwy, a projekty są subtelne i bardzo kobiece. W kolekcji wykorzystane zostały naturalne materiały, takie jak stuprocentowy jedwab czy kaszmir.

Nowa kolekcja premium Allory to połączenie tradycji i nowoczesności. W projektach pojawiają się klasyczne motywy - jak kwiaty, ale w bardziej oryginalnym i unikalnym wydaniu. Zależało nam na stworzeniu produktów dla pewnych siebie kobiet, które cenią tradycję, ale jednocześnie nie boją się eksperymentować z kolorami i wzorami

- mówi Agnieszka Pawlina, współwłaścicielka firmy Allora.

apaszki Alloraapaszki Allora fot. Allora

Marka tworząc kampanię, nawiązała do twórczości polskiej manufaktury Majoliki Nieborów. To pracownia ceramiczna, która kontynuuje rodzinną, ponad stuletnią tradycję, tworząc unikalne produkty. To właśnie w miejscu, w którym przeplata się historia, unikatowe rzemiosło i pasja, zrealizowana została sesja zdjęciowa najnowszych produktów Allory.

 Apaszki z kolekcji wiosna-lato 2023 dostępne są na allora.sklep.pl. Dzięki nawiązanej współpracy w sklepie internetowym Allory można także nabyć świece Majoliki Nieborów sygnowane oryginalnym złotym logo.

Sesja zdjęciowa wykonana została przez:

Photo: Viktoria Krzystanek

Model: Ana Gurova / Neva Models

Stylist: Aleksandra Orawczak

Make-up & Hair : Aleksandra Przyłuska

Producer - Weronika Pawlina

Lokalizacja – Manufaktura Majolika Nieborów

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.