#StylizacjeAvanti24 Black Friday, czyli posiadanie ponad wszystko? Stylizacja tylko z dwoma elementami garderoby według Pauli Jarosz

Cieszę się, że otaczają mnie ludzie kreatywni, zdolni i ambitni, którym zawsze jest mało. Wtedy nawet najprostsze wyjście na zakupy podczas Black Friday może zamienić się w mini sesję zdjęciową.

Zakupy na Black Friday

Black Friday za nami, dlatego jest to dobry czas na refleksje. Po udanych łowach, półkach pełnych nowych rzeczy i dobrym samopoczuciu pozostaje jednak pytanie: "czy ja tego wszystkiego potrzebuje?". O świadomych zakupach mówi się już nie od dziś, jednak patrząc na kuszące nas na każdym rogu promocje, zdajemy się o tym zapominać. Absolutnie - nie będę nikogo umoralniać, bo sama mam swoje grzeszki zakupowe, a moda to dla mnie swego rodzaju uzależnienie. Naszym czytelniczkom chcę jednak pokazać stylizacje, które są proste (niektórzy powiedzieliby - nudne), a zatrzymają uwagę na dłużej. Wraz z moją przyjaciółką, a jednocześnie utalentowaną fotografką Anetą Racinowską pokazujemy, że mniej znaczy więcej!

Więcej zdjęć Anety (@anetaariel) znajdziesz poniżej:

Stylizacja z dwóch elementów

Co składało się na moją niepozorną stylizację? To przede wszystkim bardzo prosta i stonowana baza, która jednak zachwyca krojem i podkreśla moją sylwetkę. Sznurowana maxi w bieli to sukienka, którą każda z nas w szafie mieć powinna. Moja pochodzi z warszawskiego sklepu Atelier Mokotowska, w którym znajdziecie nie tylko efektowne ubrania na co dzień, ale przede wszystkim masę zjawiskowych dodatków, a także piękne kreacje wieczorowe. Kontrastowy dodatek zwracający na siebie niemałą uwagę to moim wypadku obłędne okulary Versace w czerwonym kolorze. Kocham trend zapożyczony od Anny Wintour, w którym to okulary przeciwsłoneczne nosi się bez względu na porę roku czy dnia. To swego rodzaju kamuflaż, który ma pomóc wejść w określoną rolę i sprawić, abyśmy czuły się jak prawdziwe kreatorki mody i gwiazdy! Mimo, że moja stylizacja pasuje raczej na rajską plaże i skórę skąpaną słońcem, ja zaklinam naszą pogodę i właśnie taki set ubrałam na wieczorne wyjście z koleżankami. Czego dowiedziałam się o moim look na mieście? Na pewno zwrócił na siebie uwagę!

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Aneta Racinowska (@anetaariel)

Świadoma szafa to świadoma Ty!

Świadomość swoich atutów jak i wad to niesamowita moc, do której powinna dojść każda kobieta. Nikt nie jest przecież idealny, a dobrze dobraną stylizacją nasze słabe strony jesteśmy w stanie zamienić w walory. Z jedną białą sukienką - lecz tą dobrą jakościowo, która posłuży na lata i dobrze dobraną - możesz stworzyć nieskończenie dużo stylizacji na każdą okazję. Ja wybrałam opcje w duchu "futuristic chic", jednak z marynarką mogłaby to być idealna stylizacja na spotkanie firmowe, a ze sweterkiem i paskiem w talii i długimi kozakami mogłybyśmy bez skrępowania pójść tak do pracy. Baw się modą, jednak tej przyjemności nie ograniczaj tylko wtedy kiedy kupisz sobie torby nowych rzeczy. Jeden nowy, może troche droższy, ale świadomie kupiony produkt może sprawić, że otworzy się przed tobą całe mnóstwo nowych interpretacji.

Trendy 2022Trendy 2022 fot. Aneta Racinowska (@anetaariel)

Więcej o: