Nowa kolekcja marki Cuori e Picche - zabawa kolorem na wiosnę

Marka Cuori e Picche rusza z nową kolekcją na sezon wiosna-lato 2022. Mamy dobrą wiadomość - od dziś nie trzeba koronek i gorsetów - w tej kolekcji rządzą dresy!

Cuori e Picche - wiosna-lato 2022

W nowej kolekcji polskiej marki nie zabrakło wygodnych dresów w neonowych, wiosennych kolorach. W nich każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Będzie mogła je nosić na imprezy, wyjścia z przyjaciółmi czy codzienny spacer ze swoim czworonogiem. Wysoka jakość ubrań, doskonałe materiały, świetne szycie i unikatowa kolorystyka kolekcji, pasuje na małe i wielkie wyjścia.

To kolekcja, która jednocześnie nawiązuje do nowych trendów na wyrazisty kolor i nietypowy wzór, ale też powraca do starszych "topowych" ubrań, które kojarzą się z estetyką lat 2000. Jeśli więc lubisz welurowe dresy, pióra, krótsze kroje, duże napisy, ale wszystko w wyrafinowanej, ale też zabawnej odsłonie, jestem przekonana, że ta kolekcja przypadnie ci do gustu.

Nowa kolekcja Cuori e PiccheNowa kolekcja Cuori e Picche fot. mat. prasowe

Bardzo ciekawy jest też klimat nowej kampanii marki Cuori e Picche! Najnowsze zdjęcia produktów marki oddają klimat swobodnego luksusu, wygody i przepychu. Wszystko dzieje się w pomieszczeniu z kwiatowymi tapetami, gdzie alkohol, bita śmietana i truskawki piętrzą się w rytm dobrej zabawy, głównych bohaterek kampanii. Wszystko, trochę sarkastycznie nawiązuje do estetyki XVIII wiecznej Francji. Oczywiście na główny plan wysuwają się dresowe komplety, które powstają w poznańskiej pracowni i wychodzą spod ręki polskiej artystki Mariki Koniecznej. Wielkim atutem marki jest to, ze w tym roku poszerzyła rozmiarówkę swoich ubrań o rozmiar XL, dodatkowo oferując opcję szycia na wymiar.

nowa kolekcja Cuori e Picchenowa kolekcja Cuori e Picche fot. mat. prasowe

Więcej o: