Nowa odsłona Mugler. Ona przyjdzie po Ciebie. ZapachowyTroublemaker!

Zawsze dziki. Zawsze fantazyjny. Zawsze fascynujący. Mugler jest viralowy. Mugler jest hot. Mugler to marka współczesności.

Odrodzenie zapachu Alien

Kimkolwiek jesteś, kimkolwiek chcesz być, hiper-mocne sylwetki Mugler i rewolucyjne zapachy pozwolą Ci kształtować swoją tożsamość. Stań się super naładowaną wersją siebie. Z wartościami autoafirmacji, body empowerment i kreowania siebie, nasza marka wiecznie dąży do przesuwania ustalonych norm. 

Dom mody Mugler, na którego czele stoi dyrektor kreatywny  Casey Cadwallader, nie zna granic. Mugler to marka, która zawsze się wyróżnia, a nie marka, do której można się dopasować. Awangardowe zapachy wnoszą więcej niepokoju i dzikiej energii niż kiedykolwiek wcześniej. 

W 2024 roku z radością ogłaszamy radykalne odrodzenie zapachu Alien. Stworzyliśmy nowy Alien Hypersense w dziwniejszej, fajniejszej mutacji naszego najbardziej nieziemskiego zapachu. Magnes dla fanatyków zapachowych na całym świecie. Bo dziwność to nowy styl dla zupełnie nowego pokolenia kobiet Mugler. 

AlienAlien fot. Mugler

Nowy Alien. Silniejszy, dziwniejszy, fajniejszy

W 2005 roku Mugler wydał na świat niezwykłą istotę: Alien. Hojna, życzliwa muza słoneczna nosząca potężny ametystowy talizman, zdolny ujawnić światło i twórczą siłę każdej kobiety. 

Dziś przybywa do Ciebie nowa muza Alien, z Alien Hypersense.

Instynktowna. Bez żalu. Wciągająca i czasami niebezpieczna. Ostra, dziwna, fajna nowa mutacja Alien. Ona cię złapie. Przemieni cię. Zaprosi do doświadczenia pełnego spektrum twoich hiperzmysłów. 

Zmysłowe przeciążenie składające się z odrobiny soczystej owocowości, drzewności i kwiatowości, Alien Hypersense uwydatnia charakterystyczny dla oryginalnego Alien słoneczny jaśmin wielkolistny, przekształcając go w bujne objawienie. Kwintesencja kwiatowości zamknięta w talizmanowym flakonie w technikolorze. 

Zobacz to. Powąchaj. Poczuj. Uwolnij swojego wewnętrznego Aliena. Woda perfumowana Alien Hypersense marki Mugler.

Alien Hypersense. Radykalne odrodzenie Alien

Wracając do esencji dziwnego, urzekającego ametystowego zapachu Mugler, Alien Hypersense przenosi go na nowe, hiperboliczne terytorium. Hipernowoczesny, hiperkobiecy, tak mocno kwiatowy, że niemal zwierzęcy, nowy zapach wyraża moc muzy Alien w jej najbardziej instynktownym wydaniu. 

Zaprojektowany przez Mugler wraz z Dominique'iem Ropionem, najwyższej klasy mistrzem perfumiarstwa, który skomponował oryginalną wodę perfumowaną w 2005 roku, drzewno-kwiatowy zapach ukazał nieograniczoną wyobraźnię Mugler i jego niezrównaną ekspertyzę. To zaproszenie do poczucia niezwykłości, dzięki palecie wyjątkowych składników wplecionych w trzy hiperzmysłowe objawienia.

AlienAlien fot. Mugler


 

Przebudzenie

Tak żywa, że niemal możesz jej posmakować, wibrująca esencja zielonej mandarynki rozbudzi Twoje zmysły. Poczuj rześkość soczystego akordu gruszki spływającego na Twój język, krystaliczny i niezwykle kuszący. Żywe, wielozmysłowe doświadczenie łączące kolor, smak, konsystencję, dźwięk i zapach. Jesteś teraz szeroko otwarta na świat. 

Rozkwit

Niezwykle urzekający i niezwykle kobiecy, to coś więcej niż zapach. Świeży, kwitnący, wzmacniający energię słoneczną kwiatu. Portal poza zapachem. Absolut jaśminu wielkolistnego, charakterystyczny kwiat Alien, kwitnie tutaj w ekskluzywnej jakości, pochodzącej ze zrównoważonych zbiorów z pola Mugler w Indiach. Bardziej kwiatowy, mniej zielony i owocowy niż klasyczny jaśmin wielkolistny, absolut Mugler ukazuje hiperboliczną kobiecość. Niech cię przemieni. 

Elektryzujący

Każdy z twoich zmysłów jest bardziej wyostrzony. Poczuj na czubkach palców siłę elektryzującego Kaszmeranu, promieniującego hiperzmysłowością. Gładkie jak piżmo, jedwabiste jak drewno wyrzucone na brzeg, ze słoną, seksowną, wygrzaną słońcem skórą w kolorze bursztynu… Kultowe drewno bursztynowe Alien, tak bogato fasetowane, że przypomina perfumy same w sobie, wywołując sensoryczną rewolucję. Wzmocniona jego mocą, uwalniasz swojego wewnętrznego Aliena.

AlienAlien fot. Mugler

Flakon Talizman. Couture, technikolor, pryzmat

Promienny fasetowany talizman, kultowy flakon Alien, to duchowy pryzmat, który zaprasza cię do uwolnienia pełnego spektrum swoich hiperzmysłów. To także awangardowe dzieło architektoniczne. Cenny klejnot. Równie eksperymentalny, co niezwykle pożądana moda Mugler. 

Aby odzwierciedlić tajemniczą, transformującą moc Alien Hypersense, nowy flakon został lakierowany w technicolorze w kolorze ultrafioletowym. Dziwna, urzekająca aureola w kolorze głębokiej czerwieni i szkarłatnej pomarańczy nawiązuje do efektów ombré z kolekcji Mugler Wiosna Lato 2024. Nazwa zapachu, lśniąca nieziemskim złotem, stanowi ostatni niesamowity akcent magnetycznego talizmanu. 

Alien Hypersense rodzi się z możliwością ponownego napełniania. Napełnij go ponownie   w dowolnym miejscu i czasie dzięki butelce uzupełniającej o pojemności 100 ml.

Muza: ANOK YAI, modelka teraźniejszości

„Kiedy dorastałam, ludzie zawsze mówili, że wyglądam jak Obcy (Alien)" – wspomina nowa muza Mugler, Anok Yai, której nieziemska uroda pojawia się na ekranie w nowej kampanii Alien Hypersense. Dziś Anok Yai to jedna z najlepszych modelek na świecie. Czyta się ją jak bajkę. 

Urodzona w Egipcie i wychowana w New Hampshire, światowa modelka wywodząca się z Sudanu Południowego, studiowała biochemię, gdy po raz pierwszy została zauważona w tłumie podczas zjazdu absolwentów na Uniwersytecie Howarda. Jej zdjęcie stało się popularne w mediach społecznościowych w ciągu kilku minut od jego zaprezentowania światu. Od tego czasu Yai stała się jedną z najbardziej poszukiwanych modelek w branży. Dzięki swojemu kociemu urokowi, przenikliwym oczom i magnetycznej prezencji zdobiła wybiegi  najbardziej prestiżowych luksusowych domów na świecie. Jej twarz pojawiała się na okładkach najważniejszych magazynów o modzie na całym świecie. 

O występie top modelki w nowej, dziwacznej kampanii Alien Hypersense, w której zmienia się w istotę nieziemską, Cadwallader dodaje: „Jest bardzo zmysłowa. Jest oszałamiająco piękna. Ona po ciebie przyjdzie."

Woda perfumowana Alien Hypersense jest dostępna w pojemnościach 10ml, 30ml, 60ml, 90ml i 100ml butelce refill w perfumeriach Douglas, Sephora i Notino.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.