Technologia regeneracji komórek tosowana przez tę markę została nagrodzona Nagrodą Nobla. Ich produkty dostaniesz w Douglasie!

TOMORROWLABS idzie o krok dalej w naukowym podejściu do pielęgnacji. Stąd powiązania z badaniami prowadzonymi przez uniwersytety medyczne oraz wykorzystanie [HSF] - zastrzeżonej technologii składników aktywnych, która wzmacnia proces odnowy komórek skóry. Ta niezwykła technologia jest inspirowana nagrodzonymi Noblem odkryciami dotyczącymi mechanizmów komórkowej odnowy skóry.

Linia Tomorrowlabs [HSF] MED

Zainspirowana badaniem uhonorowanym Nagrodą Nobla pielęgnacja przeznaczona specjalnie do wrażliwej i problematycznej cery. Wraz z linią [HSF] MED biotechnologiczna firma Tomorrowlabs powraca do swoich naukowych korzeni: seria produktów do pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej i problematycznej opracowana z pomocą dermatologów. Odkrycie mechanizmu regeneracji komórek zostało uhonorowane Nagrodą Nobla w 2019 roku. Firma Tomorrowlabs odkryła tajniki medycyny regeneracyjnej już wiele lat temu w kontekście leczenia ran i opracowała na ich podstawie innowacyjną technologię substancji aktywnych [HSF]: poprzez reaktywację naturalnej regeneracji komórek za pomocą [HSF] nasz organizm może w naturalny sposób przeciwdziałać problemom skórnym.

Skuteczność, tolerancja przez skórę i jakość, były decydującymi parametrami docelowymi ich działu badawczego. Bazując na technologii [HSF] opracowanej przez Tomorrowlabs, stworzono serię produktów pielęgnacyjnych przeznaczonych do szczególnie wymagającej skóry poprzez staranny dobór synergicznych składników aktywnych oraz rezygnację z barwników, aromatów i konserwantów. Produkty [HSF] MED są przebadane dermatologicznie.

Oprócz kosmetyków do twarzy, w ofercie marki znajdziesz też świetne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Wartym uwagi produktem jest kuracja, która ma poradzić sobie nawet z dziedziczną utratą włosów. Warto przetestować też krem na blizny lub zmiany depigmentacyjne.

Tomorrowlabs to marka, która dba o środowisko

Nauka, która jest w DNA marki TOMORROWLABS służy nie tylko ciągłemu dopracowywaniu formuł produktów, ale także kładzie nacisk na ochronę środowiska.  Produkty „Clean Beauty" TOMORROWLABS są wegańskie, bezglutenowe, wolne od mikroplastików, olejów mineralnych, PEG i innych szkodliwych składników. TOMORROWLABS zredukowało ilość opakowań i koncentruje się na materiałach nadających się do recyklingu.  

Produkty TOMORROWLABS są wytwarzane w Austrii i Niemczech zgodnie z surowymi przepisami dotyczącymi jakości. TOMORROWLABS nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Dla tej marki zrównoważona produkcja nie jest obowiązkiem, ale konsekwencją wypływającą z najgłębszych przekonań i założeń.

Produkty TOMORROWLABS kupisz w drogeriach Douglas. 

Więcej o: