"Jesteś silniejsza, niż myślisz"- Kevin. Murphy kolejny raz wspiera walkę z rakiem piersi

Kevin.Murphy to brand słynący ze swoich kosmetyków do pielęgnacji włosów. Przedstawiciele firmy od lat wspierają walkę z rakiem piersi i rakiem szyjki macicy i zachęcają do regularnego badania swoje klientki. Nieprzypadkowo to właśnie w październiku rusza specjalna kampania marki "Różowa siła".

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. To właśnie w tym okresie marka Kevin.Murphy postanowiła ponownie stworzyć specjalną kampanię "Różowa siła", której celem jest nie tylko edukacja kobiet, ale również wsparcie zmierzających się z chorobą. Przez cały miesiąc w mediach społecznościowych brandach będą pojawiać się m.in. historie osób, które przezwyciężyły raka piersi lub raka szyjki macicy, a także wypowiedzi i rady ekspertów. W akcję zaangażowała się tym razem dr n.med. Agnieszka Nalewczyńska ginekolog-położnik, która od dawna zresztą stara się edukować swoje obserwatorki na Instagramie. Pani doktor zwraca także uwagę na to, jak ważna jest wczesna diagnostyka choroby, która często może uratować życie.

Oprócz specjalnej akcji w mediach społecznościowych brand postanowił wesprzeć finansowo walkę z rakiem piersi. Część dochodu ze sprzedaży wszystkich różowych produktów Kevin.Murphy firma przekaże na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Warto zaznaczyć, że wspomniane produkty będą dostępne w promocyjnych cenach.

Kosmetyki Kevin.MurphyKosmetyki Kevin.Murphy Mat. prasowe Kevin.Murphy

Zobacz też: najlepsze kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Więcej o: