Pierwsza treningowa kolekcja Roberta Lewandowskiego z 4F. E-przymierzalnia z awatarem piłkarza zaskakuje!

"Every move builds your story" - to hasło przyświecające kolekcji tworzonej przez Roberta Lewandowskiego i 4F. Ta współpraca to nie tylko stroje do ćwiczeń, ale także cyfrowa przymierzalnia, która pozwoli przymierzyć produkty bez wychodzenia z domu. Co znalazło się w sprzedaży?

Kolekcja 4F X RL9

Pierwsza treningowa kolekcja stworzona przez Roberta Lewandowskiego i 4F już w sprzedaży. W linii znalazły się nie tylko koszulki z krótkim rękawem i wygodne bezrękawniki, ale także szorty, spodnie oraz  bluzy. Twórcy kapsułowej kolekcji nie zapomnieli także o akcesoriach takich jak skarpety czy plecaki. Do sprzedaży trafiły ubrania w klasycznych kolorach jak czerń, szarość, bordo, khaki oraz czerwień. Zwrócono uwagę nie tylko na design oferowanych produktów, ale również ich funkcjonalność.  Do stworzenia linii użyto materiałów, które podczas treningu pomogą odprowadzić wilgoć, zapewniając przy tym swobodę. Tkaniny funkcyjne z wykończeniem antybakteryjnym wzbogacono wentylacją, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w czasie wymagającego treningu. Ceny produktów zaczynają się od 129,99 zł.

4F X RL94F X RL9 Instagram @4f_official

E-przymierzalnia bez wychodzenia z domu

Chcesz sprawdzić jak będziesz się prezentować w kolekcji 4F x RL9? Okazuje się, że teraz dzięki e-przymierzalni to jest możliwe. Na stronie internetowej polskiej marki 4F wystarczy podać swoje wymiary, a awatar przedstawiający piłkarza zaprezentuje na sobie ubrania, którymi jesteśmy zainteresowani. W ten sposób na własne oczy i bez wychodzenia z domu można sprawdzić jak koszulka lub spodnie w konkretnym rozmiarze będą wyglądały na naszej sylwetce.

Zobacz też: najmodniejsze dresy na jesień 2021.

Więcej o: