Bratanica księżnej Diany wzięła ślub. Założyła z tej okazji aż 5 sukienek! Wszystkie są oszałamiające

30-letnia bratanica księżnej Diany, modelka Kitty Spencer, w ubiegły weekend wzięła ślub. Na tę okazję luksusowy, włoski dom mody zaprojektował dla niej aż 5 wieczorowym kreacji. Szczególnie główna suknia zrobiła ogromne wrażenie!

Kitty Spencer wzięła ślub

24 lipca 2021 roku był wyjątkowy dla bratanicy księżnej Diany - Kitty Spencer. Tego dnia 30 - letnia modelka i arystokratka wzięła ślub z 62- letnim milionerem Michaelem Lewisem. Uroczystość odbyła się w Rzymie, w wyjątkowej, bogatej willi rodu Aldobrandini. Ze starszym o 32 lata mężczyzną Kitty Spencer była zaręczona od 2020 roku. Ta duża różnica wieku wywołała oczywiście kontrowersje i odbiła się szerokim echem w mediach. Sama bratanica Lady Di przyznaje, że różnica wieku nie ma dla niej znaczenia. 

Suknia ślubna Kitty Spencer

Kitty Spencer zachwyciła swoją główną suknią ślubną. Efektowna kreacja została zaprojektowana przez Dolce & Gabbana, dom mody, którego jest ambasadorką. Kitty na swoim Instagramie określiła ją jako "suknię marzeń". Kreacja wyraźnie nawiązuje do stylu wiktoriańskiego. Wykonana w całości z misternej koronki, z zabudowanym dekoltem, mocno rozkloszowana, z długim trenem - robiła wyjątkowe wrażenie. Efektywności całej ślubnej stylizacji dodał również bardzo długi, tradycyjny welon. Bratanica nie poprzestała jednak na jednej kreacji tego wieczoru. W czasie przyjęcia weselnego zmieniała jeszcze sukienki 3 razy!

Wyjątkowe sukienki z koronki  [SPRAWDŹ]

Pozostałe sukienki ślubne bratanicy księżnej Diany

Wszystkich sukienek, zaprojektowanych specjalnie na tę okazję przez Dolce & Gabbana i ręcznie uszytych, było jednak aż 5. W piątek wieczorem, przed zaślubinami, Kitty już świętowała i na tę okazję założyła błękitną suknią wieczorową w kwiaty, typu księżniczka. 

Z kolei w sobotę, tuż po ceremonii ślubnej założyła trzecią suknię również utrzymaną w tradycyjnej bieli, ale urozmaiconą o ręcznie malowane, kolorowe kwiaty zdobiące dolną część sukni oraz tren. Wykonano ją w całości z jedwabiu. Wyglądała olśniewająco! Kitty Spencer miała ją na sobie na kolacji po ceremonii w kościele.

suknie Kitty Spencersuknie Kitty Spencer fot. @dolcegabbana

Czwarta sukienka pozbawiona była już takiego przepychu. Kitty zdecydowała się na złotą, koktajlową sukienkę mini ozdobioną kamieniami. Ostatnia suknia wyróżniała się z kolei piękną koronką i kolorowymi aplikacjami z kwiatów. Obie te sukienki prezentowano w relacji na profilu na Instagramie Dolce & Gabbana, ale nie zostały one opublikowane.

Duży wybór koktajlowych sukienek [SPRAWDŹ]

Więcej o: