Polski projektant w amerykańskim programie z Heidi Klum. Ma szansę na milion dolarów!

Raf Swiader to polski projektant, który na co dzień pracuje w Nowym Jorku. Polak pojawił się w najnowszej edycji amerykańskiego programu "Making the Cut", w którym do wygrania jest nie tylko milion dolarów, ale również międzynarodowy rozgłos. Projektant idzie jak burza, ale czy uda mu się dotrzeć do wielkiego finału?

Polak w amerykańskim programie modowym

Programy typu "talent show" cieszą się sporą popularnością. W najnowszej edycji "Making the Cut" bierze udział Raf Swiader. Projektant urodził się w Sosnowcu, jednak od lat robi karierę w Nowym Jorku, gdzie zresztą ma swoją pracownię. Do tej pory Polak świetnie radził sobie z konkurencjami, a jak będzie dalej? Czas pokaże. Jednak udział w "Making the Cut" pozwolił Rafowi zaprezentować światu swoje umiejętności. Jednym z jego ostatnich projektów jest męska, długa spódnica w paski z wysokim stanem. Finałową stylizację odcinka tworzy także biała koszula z krótkim rękawem typu dolman. Co ciekawe, jej guzki wykonano z muszli rzecznej. Jury docenia umiejętności młodego projektanta, a jego ubrania spotykają się wśród nich sporym uznaniem. Produkty, które powstają podczas programu, można kupić na oficjalnej stronie Amazona.

Raf Swiader/ Projekt z 'Making the Cut'Raf Swiader/ Projekt z 'Making the Cut' Instagram @makingthecuttv / @rswiader

"Making the Cut" szansą dla wschodzących projektantów

"Making the Cut" to amerykański program modowy stworzony przez Amazon Original, w którym biorą udział projektanci z całego świata. Heidi Klum i Tim Gunn, stawiają przed uczestnikami wyzwania, które mają pomóc wyłonić zwycięzcę. A jest o co walczyć! Główną nagrodą jest nie tylko milion dolarów, ale także rozpoznawalność marki i miejsce na witrynie sklepowej Amazon Fashion. Na Prime Video dostępny jest obecnie drugi sezon produkcji. 

Najmodniejsze spódnice z wyprzedaży!

Więcej o: