Rare Beauty od Seleny Gomez już w Polsce! Zdradzamy, ile kosztują kosmetyki w Sephorze

Selena Gomez w zeszłym roku zaskoczyła fanów informacją, że rusza z własną marką kosmetyczną. Rare Beauty bardzo szybko podbił serca Amerykanek. Czy Polki również je pokochają?

Rare Beauty od Seleny Gomez w Sephora

Na polskim rynku właśnie pojawiły się kosmetyki od Seleny Gomez. Rare Beauty dostępne są na stronie internetowej Sephora. Brand wyróżniają lekkie, oddychające formuły, które mają pomóc wydobyć z nas naturalne piękno. Do sprzedaży trafiły nie tylko kultowe już podkłady oraz korektory, ale też róże i pomadki. Polki mogą też skusić się na rozświetlającą bazę pod makijaż, a także cienie do powiek i żel do brwi. Na uwagę zasługują też pędzelki ułatwiające wykonanie make-upu. Ceny kosmetyków zaczynają się już od 35 zł. Najdroższy z produktów kosztuje 155 zł.

Selena Gomez z nadzieją na zmianę w świecie beauty

Selena Gomez to jedna z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 241 milionów osób, co uplasowało ją na drugiej pozycji kont z największą liczbą obserwujących (wyprzedził ją tylko Cristiano Ronaldo). Gwiazda tworzyła Rare Beaty z myślą o dziewczynach, które chcą wyglądać naturalnie, a przy tym świeżo i promiennie. Artystka chce zachęcić klientów brandu do wykonania makijażu, który poprawi samopoczucie, ale nie ukryje tego, co czyni każdego z nas wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Najlepsze kosmetyki do makijażu z wyprzedaży! [SPRAWDŹ]

Więcej o: