Styl retro w nowoczesnym wydaniu? madelle. wraca z kolekcją dla romantycznych, ale pewnych siebie kobiet

Propozycja dla romantycznej, ale pewnej siebie kobiety? Najnowsza kolekcja polskiej marki madelle. została stworzona dla takich właśnie klientek. Sprawdzamy, czym na sezon wiosna lato 2021 zaskoczył nas ten znany brand!

Nowa kolekcja madelle.

Kolekcję polskiej marki madelle. stworzono dla kobiet, które są pewne siebie, ale równocześnie nie brakuje im dziewczęcości i uroku. Dziewczyna madelle. to niepoprawna romantyczka, która potrafi postawić na swoim. W linii stworzonej na sezon wiosna-lato 2021 pojawiły się nie tylko kobiece sukienki, ale także eleganckie koszule, bluzki, a także marynarki i płaszcze. W tym roku do sprzedaży trafiły także ubrania stworzone ze skóry: marynarka Gustave oraz ramoneska Gigi. W kolekcji dominują pastelowe i chłodne barwy w sam raz na letnie dni.

Nowa kolekcja madelle.Nowa kolekcja madelle. Mat. prasowe madelle.

Polska jakość w madelle.

madelle. stawia na naturalne tkaniny. W asortymencie marki pojawia się nie tylko jedwab, ale również wiskoza, a od tego sezonu również skóra. Projektanci firmy charakter produktu podkreślają oryginalnymi wzorami, które często zdobią np. sukienki. Ubrania szyte są ręcznie w małych, lokalnych i co najważniejsze w polskich pracowniach. 

Nowa kolekcja madelle.Nowa kolekcja madelle. Mat. prasowe madelle.

Najmodniejsze sukienki na wiosnę 2021! [SPRAWDŹ]