Podkreśl swoją osobowość nową, specjalną kolekcją & Other Stories stworzoną we współpracy z Rejiną Pyo

Właśnie odbyła się premiera nowej, specjalnej kolekcji & Other Stories. Tym razem brand nawiązał współpracę z pochodzącą z Korei Południowej projektantką Rejiną Pyo, która szturmem podbija ulice Londynu! Czym zaskoczy nas ten duet?

Kolekcja specjalna & Other Stories w tym sezonie powstała we współpracy z Rejiną Pyo. To projektantka z Korei Południowej i wschodząca gwiazda londyńskiej mody. Projekty inspirowane siłą i kreatywnością aktywnych kobiet to uniwersalne, wygodne ubrania ready-to-wear. Ich starannie zaprojektowany styl wpisuje się w ponadczasowe trendy wielu sezonów. Wysoka jakość materiałów pozwoli cieszyć się nimi przez długi czas. Miękkie krawiectwo i słynne sukienki Rejiny można dopasować do stylu wielu kobiet. Ubrania zostały wykonane z jedwabiów premium i materiałów ze zrównoważonych źródeł: m.in. bawełny organicznej i wełny pozyskiwanej według wytycznych Responsible Wool Standard.

Kolekcja specjalna & Other Stories we współpracy z Rejiną PyoKolekcja specjalna & Other Stories we współpracy z Rejiną Pyo Mat. prasowe & Other Stories

Jak przyznają przedstawiciele & Other Stories, współpraca z Rejiną Pyo to spełnienie ich marzeń. Każda z kobiet, która zdecyduje się na model z najnowszej kolekcji marki, dzięki charakterystycznym elementom, które pojawiły się przy każdym projekcie, podkreślą swoją osobowość i charakter.

Chciałam stworzyć przystępną i uniwersalną kolekcję. Przede wszystkim pragnęłam jednak wyprodukować ją z trwałych materiałów jakości premium, pochodzących ze zrównoważonych źródeł

- w oficjalnym komunikacie zdradziła projektantka. Produkty z kolekcji są już dostępne w cenach od 260 zł do 860 zł.

Zobacz też: najmodniejsze sukienki na wiosnę 2021!