Czas na odrobinę szaleństwa, zabawę z kolorami i solidną dawkę energii z lakierami hybrydowymi Flexy marki Silcare

Wiosna to doskonała okazja do wprowadzenia odrobiny kolorów do swojego życia. Pomoże w tym barwny manicure, który podkręci charakter każdej stylizacji! Czym tym razem zaskoczyło nas Flexy marki Silcare?

Manicurowe trendy na wiosnę

Tej wiosny stawiamy na pastelowe kolory, które świetnie wpisują się w najgorętsze trendy sezonu!  W kolekcji Flexy od Silcare znajdziemy nie tylko malinowe sorbety, orzeźwiająca miętę, ale także ponadczasową lawendę i słoneczny odcień żółtego. Co ważne, każdą z barw można nosić solo lub w duecie z innym wiosennymi odcieniami tworząc w ten sposób oryginalne zestawienia kolorów. Każdy z lakierów kosztuje 11,50 zł, jednak decydując się na zestaw składający się z 4 kolorów zapłacimy 39,99 zł.

Zobacz też: najmodniejsze lakiery hybrydowe!

Flexy od Silcare

Lakiery Flexy wyróżniają się elastycznością formuły i doskonałą przyczepnością. Co ciekawe, można je utwardzać nie tylko za pomocą lampy UV, ale również UV-LED, co potwierdza ich uniwersalność. W ich składzie znajdziemy fotoinicjatory, które zapewniają szybkie i bezproblemowe utwardzenie. Intensywne napigmentowanie wydobywa głębię i połysk koloru, który nakładamy na paznokcie.

Manicure na wiosnęManicure na wiosnę Mat. prasowe Silcare

Wycieczka do Paryża z Silcare

Z okazji premiery nowych lakierów hybrydowych Flexy, marka Silcare przygotowała wyjątkowy konkurs. Do wygrania jest wycieczka do Paryża! Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie Change is Here – 4 pory roku? Należy zebrać 4 kartoniki z serii Silcare Collections 2021 i wykonać z ich użyciem stylizację paznokci. Następnie trzeba wrzucić zdjęcie pod postem konkursowym na Facebooku marki Silcare.

Szczegóły w regulaminie akcji na stronie www.nails.silcare.com