Simone Rocha x HM: Znana sieciówka w kolaboracji z irlandzką projektantką! My już nie możemy doczekać się tej współpracy

Tym razem szwedzka sieciówka będzie współpracowała z irlandzką projektantką Simone Rocha. Czego możemy się spodziewać po nowej kolaboracji, która już niedługo pojawi się w wybranych sklepach?

Simone Rocha X H&M - współpraca na miarę high-fashion

H&M właśnie ogłosiło nową kolaborację z projektantką mody Simone Rocha. Kolekcja Simone Rocha x H&M to sygnowana przez Simone Rocha odzież damska, a także męska i dziecięca. W każdej kategorii znajdzie się odzież na specjalne okazje. Czego możemy się po niej spodziewać? Tiulowe sukienki, dopasowane kroje, drapowania, a także dzianiny, koszule i odzież wierzchnia. Oczywiście w nowej kolekcji nie zabraknie też fantastycznych dodatków, w tym biżuterii i obuwia oraz tradycyjnych markowych t-shirtów.

Simone Rocha to pierwsza irlandzka projektantka, która nawiązała tego rodzaju współpracę z H&M. Projektantka ceni sobie osobiste między etniczne dziedzictwo i rzemiosło. W swoich projektach skupia się na celebracji sztuki. Kolekcja Simone Rocha x H&M będzie uwzględnia wiele wpływów, które zdefiniowały jej świat. To będzie kraina kwiatów, portretów, zabawek, ale i fotografii. W nowej kolekcji widoczne będą szkocka krata, róże oraz czerwone elementy, które nawiązują do wcześniejszych kolekcji Simone. 

Simone RochaSimone Rocha fot. mat. prasowe

Simone Rocha X H&M - kiedy ukaże się nowa kolekcja?

Kolekcja ukaże się 11 marca 2021 roku i będzie świętowała dziesięciolecie marki Simone Rocha. Do współpracy przy promocji kolaboracji zostały zaproszone osoby bliskie projektantce, w tym: Daisy Edgar -Jones, Adwoa Aboah, Kesewa Aboah, Tess Mc Millan Rocha oraz Robbie Spencer. 

Jestem bardzo podekscytowana pracą z H&M nad tą wyjątkową kolekcją. To celebrowanie popisowych elementów mojej marki i wpływów, które mnie ukształtowały. Jako projektantka i jako klientka jestem wielką fanką koncepcji współpracy H&M z Maison Margiela, Alberem Elbaz, Comme des Garcons - to niesamowita lista nazwisk, których mogę być częścią. – Simone Rocha

Simone Rocha x H&MSimone Rocha x H&M fot. mat. prasowe