Polska marka ubrań do pole dance z nową kolekcją "Senses"

Polska marka Sway, która specjalizuje się w ubraniach do pole dance, właśnie wypuściła nową kolekcję o nazwie "Senses". To propozycje dla wszystkich, którzy mierzą się z tą dyscypliną i szukają estetycznego, a jednocześnie funkcjonalnego stroju. Co znalazło się w kolekcji? Mamy nowości!

Strój do pole dance od polskiej marki Sway, czyli nowa kolekcja "Senses" 

Nowa kolekcja "Senses" przenosi nas w klimat retro, który ciężko przypisać do konkretnej dekady. Jest tu cukierkowy wystrój jak z lat 50., ale i odwaga stylistyczna jak w latach 70. W kampanii dominuje sensualny nastrój przydrożnego motelu, gdzie może wydarzyć się wszystko. Kolekcję tworzą dwuczęściowe zestawy do pole dance, jak i stroje jednoczęściowe. Króluje modna kolorystyka: róż, fiolet i miedziany pomarańcz. Jest też ponadczasowa czerń.

Co ciekawe, najnowsza kolekcja "Senses" nadaje się nie tylko do tańca na rurce, ale również jako strój kąpielowy. Można nosić ją na basen, ponieważ materiał, z którego jest wykonana, jest odporny na chlor. Pod hasłem "materiał" kryje się dzianina, którą w 78% tworzy Econyl® (regenerowany nylon). Uzyskuje się go w całości z odpadów oceanicznych albo przemysłowych, skrawków tkanin pozyskiwanych z firm odzieżowych, starych dywanów a nawet sieci rybackich. Z kolei metalowe elementy produkowane są w Polsce. Alergicy nie mają się czym martwić - są pokryte specjalną powłoką, która nie powoduje podrażnień. 

Wiem jak duży wpływ na środowisko ma branża fashion i bardzo zależy mi, by zminimalizować negatywny wpływ mojej marki na naszą planetę. Chciałabym też być inspiracją dla innych do bardziej zrównoważonej i ekologicznej produkcji.

- mówi Agata Jurago - Pach, założycielka marki Sway. Agata osobiście czuwa nad wszystkimi etapami powstawania kolekcji, a z osobami, które wykonują stroje utrzymuje bliskie kontakty. Uważa, że bardzo istotne jest nie tylko to, z czego, ale również w jakich warunkach powstaje produkt. 

Nowa kolekcja Sway 'Senses' - ubrania do pole danceNowa kolekcja Sway 'Senses' - ubrania do pole dance mat. prasowe

Co jeszcze znalazło się w kolekcji "Senses"? Są tu spodnie idealne na home office - wygodne, o kroju palazzo. Będą świetna alternatywą dla nijakich dresów! Wykorzystasz je również w letniej stylizacji z kostiumem kąpielowym. Spodnie są wiązane i zostały zaprojektowane tak, aby można je było nosić na różne sposoby. "Namasway pants", bo pod taką nazwą znajdziesz je w sklepie online, wykonane są z dzianiny Ecovero™ i elastanu. Celuloza na włókno pochodzi ze zrównoważonych i certyfikowanych upraw eukaliptusa, buku i świerku. Szkółki leśne kontrolowane są przez FSC (Forest Stewardship Council).  

Wiązane spodnie z kolekcji 'Senses' od SwayWiązane spodnie z kolekcji 'Senses' od Sway mat. prasowe

Ubrania do pole dance Sway - różnorodność, ekologia i jakość 

Polska marka Sway działa na rynku już 5 lat. Jej założycielką jest Agata Jurago - Pach, która mieszka i pracuje w Trójmieście. Z wykształcenia jest architektką, z pasji - tancerką pole dance i projektantką strojów. Agata od początku istnienia marki prowadzi ją samodzielnie. Przy produkcji kolekcji współpracuje wyłącznie z polskimi szwalniami. Do kampanii zatrudnia zagranicznych fotografów (m.in. z Irlandii, a w najnowszej "Senses" - z Los Angeles), a przed obiektywem zawsze stawia tancerzy pole dance, ponieważ zależy jej na maksymalnej wiarygodności. Agata od początku stawia na różnorodność - w kampaniach pojawiają się różne typy sylwetki i urody. 

Zależy mi by ubrania były prezentowane na sylwetkach jakie możemy zobaczyć na sali treningowej

- tłumaczy Agata i dodaje: 

Ta kolekcja jeśli chodzi o jakość wykonania jest na najwyższym poziomie - takim o jakim zawsze marzyłam. Stawiam na jakość materiału, aspekt ekologiczny i estetyczny, a projektowanie nowych modeli jest dla mnie spełnieniem marzeń z dzieciństwa.

Koniecznie zajrzyjcie na Instagram Sway - znajdziecie tam więcej zdjęć z najnowszej kampanii.