Kimona w tych modnych kolorach zdobyły serca fashionistek. Katowicka marka DayShift wraca z zaskakującymi nowościami

Polskie marki nie zwalniają tempa! Katowicki brand DayShift właśnie zaskoczył swoich wiernych fanów kimonami i swetrami w nowych, supermodnych kolorach. To kwintesencja połączenia nowoczesności z ponadczasową klasyką!

Co nowego u DayShift?

DayShift to katowicka marka, której bestsellerem stały się nowoczesne kimona i ręcznie dziergane swetry. W najnowszej kolekcji brandu pojawiły się modele w nowych kolorach. Firma postawiła tym razem na modele w kolorach ziemi oraz butelkowej zieleni i burgundzie. Po raz pierwszy do sprzedaży trafiła wiskozowa koszula w czerni, dzięki której można stworzyć look na wiele okazji. DayShift nie zapomniał także o ubraniach w denimowych barwach. 

Kolekcja DayShiftKolekcja DayShift Mat. prasowe DayShift

Najmodniejsze swetry na zimę.

Dziergane swetry od DayShift

Z czym kojarzy nam się marka DayShift? Z pewnością z ręcznie dzierganymi swetrami. Każdy egzemplarz jest wyjątkowy, a jego produkcja trwa nawet 21 dni. Indywidualny proces ich tworzenia odbywa się w Katowicach, skąd wywodzi się brand. Te oryginalne modele powstają z wełny alpaki, merynosa i jedwabiu, co dodatkowo potwierdza ich wysoką jakość. DayShift podkreśla, że każdy z ich klientów, który decyduje się na zakup swetra z ich kolekcji może liczyć na dostosowanie rozmiaru do swojego typu sylwetki.

Sweter DayShiftSweter DayShift Mat. prasowe DayShift

Wygoda to najgorętszy trend 2021 roku

Polskie marki z powodzeniem odpowiadają na także na najgorętsze trendy roku! Dresyph pokochało wiele z nas, dlatego coraz częściej można je znaleźć w asortymencie wielu, znanych marek. Tym razem do sprzedaży w DayShift trafiły oversize’owe bluzy i spodnie dresowe, które pomogą w stworzeniu wygodnego looku nie tylko na co dzień. Brand od początku istnienia podkreślał, że najwyższa jakość produktów z ich metką jest dla nich najważniejsza, a certyfikat OEKO-TEX®, który otrzymały dresy z ich kolekcji, z pewnością to udowadnia.

Kolekcja DayShiftKolekcja DayShift Mat. prasowe DayShift