Skóra muśnięta słońcem, czyli nowe kosmetyki Phlov by Anna Lewandowska

Anna Lewandowska ogłosiła na Instagramie, że do sprzedaży trafiły nowe kosmetyki marki Phlov. Seria GLOW to dwa suche olejki, które nie tylko rozświetlą skórę, ale również pomogą nam w zdobyciu pięknej opalenizny. Znamy ich cenę!

Suche olejki rozświetlające Phlov

O pięknej opaleniźnie marzy wiele z nas, jednak długotrwałe wystawianie swojej skóry na działanie szkodliwych promieni słonecznych nie jest zdrowe. Jest na to sposób. Marka Phlov by Anna Lewandowska stworzyła suche olejki rozświetlające, które przyśpieszają opalanie. SUNNY PEARL to dwufazowy olejek rozświetlający. Perłowe drobinki dodają skórze blasku. W jego składzie znajdziemy TAN OLEOBOOSTER, który stymuluje produkcję melaniny i przedłuża trwałość opalenizny. CHOCO GOLD to także dwufazowy olejek, który nie tylko rozświetla, ale i delikatnie brązowi skórę. Po aplikacji uzyskamy efekt glow, który sprawdzi się i na co dzień, i na wielkie wyjścia. Każdy z olejków znajdziemy w sklepie internetowym brandu za 119 zł.

O czym warto pamiętać przy opalaniu?

Kosmetyki Phlov przyśpieszają opalanie, jednak należy pamiętać, by oprócz nich zastosować też krem z filtrem. Długotrwała ekspozycja na słońce nie tylko przyśpiesza procesy starzenia się skóry, ale także jest przyczyną wielu chorób, dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona. Zanim wybierzemy się na plażę bądź na miasto, pamiętajmy, by zabezpieczyć nie tylko twarz, ale również inne części ciała. Musimy w tym miejscu zaznaczyć, że przebywanie na słońcu ma także wiele korzyści! Nie chodzi tu tylko o witaminę D, ale także o nasze samopoczucie. W piękny dzień jesteśmy weselsi i mamy więcej energii do działania!

Anna Lewandowska i kosmetyki PhlovAnna Lewandowska i kosmetyki Phlov Mat. prasowe

Anna Lewandowska i jej marka Phlov

Anna Lewandowska w zeszłym roku ruszyła z nową firmą Phlov. Trenerka fitness od lat motywuje swoich fanów do zdrowego stylu życia, zmiany nawyków żywieniowych, a teraz zadbała o nasze kosmetyczki. W asortymencie marki znajdziemy wegańskie kosmetyki ze składnikami pochodzenia naturalnego. Od niedawna produkty brandu znajdziemy także w drogeriach Sephora.