Małgorzata Socha wystąpiła w telewizji w ślicznej koszuli Monnari. Jest dostępna z dużym rabatem!

Małgosia Socha wystąpiła w programie "Pytanie na śniadanie" jako gość Marzeny Rogalskiej. Kobiety rozmawiały o prezentach na Dzień Matki, ale naszą uwagę przykuła śliczna, wiosenna koszula! Kupicie ją w mega promocji!

Małgorzata Socha w koszuli Monnari

Małgosia Socha zamieściła na Instagramie zdjęcie ze studia nagraniowego programu Pytanie na śniadanieAktorka była gościem Marzeny Rogalskiej, a tematem przewodnim spotkania był Dzień Matki oraz prezenty na tę wyjątkową okazję. Małgosia Socha jest ambasadorką biżuterii Apart, z tego powodu motywem przewodnim były właśnie błyskotki, które spodobają się każdej mamie. Naszą uwagę przykuła także wzorzysta koszula w kolorze butelkowej zieleni. To model marki Monnari z kolekcji powstałej we współpracy z Małgosią Sochą. Zieloną koszulę w białe kwiaty kupicie w sklepie Monnari przecenioną o 20% ze 199 zł na 159 zł! To świetna okazja, by ja mieć! 

Małgorzata Socha jest popularna polską aktorką. Jej kariera ruszyła po wystąpieniu w roli Violetty Kubasińskiej w serialu TVN BrzydUla. Od tej pory stale możemy ja podziwiać w popularnych serialach, jak i hitach kinowych. Najczęściej Małgosia występuje w komediach romantycznych. Dodatkowo mogłyśmy ja podziwiać w serialu Przyjaciółki u boku Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużynskiej. W ostatnich czasach głośno było także o produkcji Jak poślubić milionera, w której to Socha zagrała główną rolę! Jedna z ważniejszych współprac Małgosi Sochy jest bycie ambasadorką znanej marki Apart, to ogromne wyróżnienie! 

Więcej o: