Anna Lewandowska w płaszczu luksusowej marki Burberry za ponad 9 tysięcy. Wart swojej ceny?

Anna Lewandowska korzysta ze słonecznych dni w Monachium. Trenerka fitness postanowiła wybrać się ze swoimi dziewczynami na krótki spacer po mieście. Na jej Instagramie pojawiło się z tej okazji zdjęcie, na którym pozuje z Klarą. Naszą uwagę zwrócił kosmicznie drogi płaszcz żony Roberta Lewandowskiego. To model od Burberry, który kosztuje ponad 9 tysięcy zł!

Anna Lewandowska i jej płaszcz na wiosnę

Trenerka fitness już 10 dni po porodzie wybrała się na małą wycieczkę po słonecznym Monachium. Anna Lewandowska zachwyciła fanów nie tylko figurą, ale także swoją stylizacją. Żona Roberta Lewandowskiego swój wiosenny look stworzyła wykorzystując m.in. płaszcz znanej, luksusowej marki Burberry. Model w czarnym kolorze charakteryzują białe napisy. Produkt z dwurzędowymi zatrzaskami wyróżnia prosty, lekko oversize’ovy krój oraz pasek, który podkreśla talię. Płaszcz został ozdobiony podszewką z charakterystyczną dla tego brandu kratą. Ten model, jednak w beżowym odcieniu, znajdziemy w sklepie internetowym Vitkac za 9339 zł.

Anna Lewandowska w szortach 10 dni po porodzie

Anna Lewandowska bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży, co udowodniła swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie. Trenerka fitness zaprezentowała się fanom w szortach, którymi wyeksponowała swoje umięśnione i szczupłe nogi.  Gwiazda wielokrotnie powtarzała, że jej sylwetka to efekt ciężkiej pracy przez wiele lat, dlatego nie należy się porównywać i popadać w kompleksy, jeśli nam to zajmuje więcej czasu. Pamiętajmy, że każde ciało jest inne! Na naszą sylwetkę wpływ ma wiele czynników, które często nie zależą wyłącznie od nas.

Anna Lewandowska i jej dres ZARA

Żona Roberta Lewandowskiego chętnie wkłada ubrania luksusowych marek, ale nie zapomina także o znanych sieciówkach. W jej szafie znajdziemy wiele ubrań z Reserved czy chociażby z 4F. Tym razem Anna Lewandowska zdecydowała się na wygodny dres z Zary. Komfortowe joggery oraz bluza to naszym zdaniem prawdziwy strzał w dziesiątkę, na odpoczynek w domu. Gwiazda zdecydowała się na produkty w bordowym kolorze, które wyróżniają beżowe wstawki. Bluza została ozdobiona krótkim suwakiem z przodu. Niestety produkty pochodzą ze starej kolekcji brandu i nie są już dostępne w ich sklepie internetowym.