Joanna Koroniewska w sukience z limitowanej kolekcji Reserved. Wygląda olśniewająco

Joanna Koroniewska zamieściła na Instgramie dwa zdjęcia z serii Instagram vs. Rzeczywistość. Na jednym się wygłupia na drugim przybrała pozę godną top modelki. Obie wersje przypadły jej fanom do gustu, ale to sukienka z Reserved skradła całe show!

Joanna Koroniewska w pięknej sukience z Reserved

Joanna Koroniewska zamieściła na Instagramie zdjęcia w ślicznej sukience z nowej i limitowanej kolekcji polskiej marki Reserved. Niebieska sukienka z kreszowanej tkaniny i strukturalnym wzorem pochodzi z linii Reserved Re.Design. Cała kolekcja składa się z wyjątkowych ubrań, ale ta sukienka jest zachwycająca - idealna na wesele i uroczystości, jak wesele. Cena sukienki to 399 zł. Fani Joanny Koroniewskiej zachwycili się jej naturalnym pięknem - aktorka pokazała się bez makijażu, ale show skradła właśnie sukienka z Reserved.  "Jaka piękna sukienka", "Może polska wersja Kopciuszka?", "Piękna sukienka, czy to aktualna kolekcja?". Odpowiadamy: tak to aktualna kolekcja, ale w sklepie internetowym Reserved zostało dosłownie kilka ostatnich sztuk! 

Joanna Koroniewska w naturalnym wydaniu

Joanna Koroniewska znana jest między innymi z roli w ulubionym serialu Polakow - M jak MIłość, trzeba przyznać, że od czasu gdy zadebiutowała niewiele się zmieniła. Aktorka często pokazuje się w natrualnym wydaniu  i nawet bez makijażu jej fani są oczarowani urodą aktorki, która nie boi się wygłupiać przed obiektywem. Nawet podczas akcji #zostańwdomu Joasia pozostaje w dobrym humorze i swoim uśmiechem stara się zarazić innych. Oglądając jej zdjęcia w kreacji z poduszki lub jak odkurza w wieczorowej sukni rozbawiają do łez. Dodatkowo mimo, że nie pozuje na czerwonym dywanie i nie chodzi na bankiety i premiery to jej kreacje nadal są bezbłędne, chętnie pokazuje się w sklepowych nowościach, w których wygląda oszałamiająco. 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dołączyli do Fundacji Naszpikowani

Joanna Koroniewska wraz z mężem dołączyli do Fundacji Naszpikowani. Zachęcają do pomocy i przekazywania 1% podatku na tę właśnie organizację. Naszpikowani mają na celu pomoc dzieciom i dorosłym, którzy zmagają się z chorobami krwi - m.in. białaczką. Jak widać gwiazdy wykorzystują swoje zasięgi nie tylko do własnej promocji, ale wspierają najbardziej potrzebujących - pozytywny odzew w komentarzach jest ogromny! 

Joanna Koroniewska i Maciej DowborJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor Fot. Instagram: @Joannakoroniewska

Więcej o: