Katarzyna Cichopek świętuje śmigus-dyngus w dresie marki Saint By. Wygląda olśniewająco

Poniedziałek Wielkanocny to z pewnością ulubiony poniedziałek wielu Polaków. Mimo, że w tym roku śmigus-dyngus został ograniczony do oblewania się wodą w domowym zaciszu, to jak widać gwiazdy nie tracą humoru. Katarzyna Cichopek zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym celuje z pistoletu na wodę - wygląda przy tym na bardzo szczęśliwą! Aktorka na tę okazję wybrała dres polskiej marki SaintBy.

Katarzyna Cichopek świętuje Lany Poniedziałek w dresie polskiej marki

Lany Poniedziałek to świetna okazja, by trochę się zabawić i zapomnieć o panującej na świecie pandemii. Gwiazdy chętnie chwaliły się w social mediach ze swoich dokonań tego dnia - jedni odgrywali rolę oprawcy, a inni ofiar - obie strony mają jednak tyle samo frajdy z oblewania wodą. Katarzyna Cichopek także pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, na którym celuje z pistoletu na wodę i jak widać świetnie się przy tym bawi. Zdjęcie zdobi opis: "Ręce do góry mam wodę i nie zawaham się jej użyć, jak bardzo mokrzy dziś byliście?". Śmigus-dyngus to świetna okazja, by na chwilę się zapomnieć i poczuć się, jak małe dziecko! Uwagę przykuwa strój aktorki - na Poniedziałek Wielkanocny wybrała dres w pudrowym kolorze polskiej marki SaintBy. Biorąc pod uwagę, że od niedawna dres jest nieodłącznym elementem codziennego życia - wybór gwiazdy to strzał w dziesiątkę! Kasia wybrała dres w kolorze pudrowego różu. Spodnie kupicie w butiku internetowym - ich cena regularna to 350 zł. natomiast bluza to koszt 450 zł. Mamy nadzieję, że nawet jeśli ktoś tego dnia oblał aktorkę wodą, to obyło się bez szwanku i dres szybko wysechł. 

Katarzyna Cichopek spędziła Święta w gronie najbliższych

Jak Kasia Cichopek spędziła tegoroczne Święta? W gronie rodzinnym z mężem i dziećmi, wspólne chwile utrwaliła na zdjęciu, które zamieściła na Instagramie. Nie brakuje na nim czułości i uśmiechu. Fotografia zaraża wręcz optymizmem! W komentarzach fani zachwycają się emanującą od rodziny Kasi radością, życzą im Wesołych Świąt, oraz zwracają uwagę na uderzające podobieństwo między dziećmi i rodzicami: "Wesołych ?? A Syn to kopia Pani ??", "Ale piękni i szczęśliwi jesteście! Cudowna rodzinka! Jak miło się na Was patrzy!♥?" 

Polska marka SaintBy

SaintBy to polska marka założona w 2018 roku przez Annę Baj. Jej projekty wychodzą poza utarte schematy mody minimalistycznej, są niestandardowe i co bardzo istotne - uszyte z najlepszej jakości tkanin. Strój Kasi Cichopek znajdziecie w nowej kolekcji Basic. 

W ofercie polskiej marki SaintBy znajdziecie wyjątkowe spodnie dresowe, wygodne bluzy i sukienki, które są idealne po domu, ale sprawdzą się także na wyjście z przyjaciółmi lub na spacer. Jeśli szukacie więc "wyjściowych dresów", w których będziecie modne podczas home office - warto zwrócić uwagę na właśnie tę markę. To świetna jakość i inwestycja - przekonała się już o tym Kasia Cichopek. Ale w sklepie SaintBy znajdziecie także eleganckie propozycje. Naszym zdaniem warto zajrzeć do zakładki "Sale". 

Kolekcja BasicKolekcja Basic Fot. Saint By

Kolekcja BasicKolekcja Basic Fot. Saint By

Więcej o: