Anna Lewandowska w dopasowanym stroju eksponuje swój ciążowy brzuszek. Poród już za chwilę

Anna Lewandowska i jej mąż Robert złożyli swoim fanom na Instagramie życzenia wielkanocne. Gwiazdorska para opublikowała zdjęcie, na którym trenerka fitness w obcisłym stroju podkreśla swój już sporych rozmiarów brzuszek. Małżeństwo już niedługo powita na świecie kolejnego potomka!

Anna Lewandowska w granatowej koszulce

Anna Lewandowska może pochwalić się już sporych rozmiarów brzuszkiem, który tym razem gwiazda chętnie eksponuje. Wspólnie z mężem, Robertem Lewandowskim trenerka fitness złożyła fanom na Instagramie życzenia z okazji Wielkanocy. Uwagę obserwatorów zwróciła wygodna stylizacja motywatorki. Żona piłkarza swój look stworzyła z wygodnych, czarnych spodni oraz dłuższej dopasowanej koszulki w tym samym kolorze. Całość dopełniła granatowa koszulka z krótkim rękawem, którą wyróżnia luźniejszy krój. Musimy przyznać, że mimo 9-tego miesiąca ciąży gwiazda nie zwalnia tempa i ciąża naprawdę jej służy.

Anna Lewandowska i jej styl w ciąży

Od kiedy Robert Lewandowski ogłosił, że wspólnie z żoną spodziewa się kolejnego dziecka polskie media zaczęły doszukiwać się ciążowych krągłości gwiazdy. Anna Lewandowska tym razem nie ukrywała swojego brzuszka pod luźnymi bluzami, a chętnie go eksponowała. Najczęściej fani trenerki fitness mogli zobaczyć ją w wygodnych legginsach oraz strojach sportowych. Nie jest tajemnicą, że żona piłkarza chętnie trenuje także będąc w zaawansowanej ciąży, podkreśla jednak, aby zawsze słuchać swojego ciała i lekarza. Motywatorka, gdy można jeszcze było wychodzić z domu, chętnie prezentowała również bardziej eleganckie stroje. Jednym z hitów jej ciążowego stylu była sukienka Reserved ze specjalnej kolekcji dla mam.

Anna Lewandowska rusza ze zdrowym cateringiem

W zeszłym tygodniu Anna Lewandowska wystartowała z kolejnym, zdrowym biznesem. SuperMenu, to catering, który zapewni dostawę świeżych posiłków pod wskazany adres. Możemy wybrać z kilku, najlepszych dla nas opcji. Co ważne przed podjęciem decyzji o wyborze diety dla siebie możemy sprawdzić, co oferuje nam menu zamawiając zestaw próbny, którego cena zaczyna się od 39 zł.  Obecnie tego typu firmy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To dla wielu osób nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy. Anna Lewandowska nie zapomniała także o tych, którzy teraz potrzebują naszego wsparcia najbardziej. SuperMenu już od jutra przekaże 5 tysięcy posiłków do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.