Kasia Cichopek znalazła sposób na wizytę u makijażystki bez wychodzenia z domu. Wygląda ślicznie

Kasi Cichopek w ostatnim czasie wybrała się do makijażystki na wizytę...online. Na jej profilu możemy obejrzjeź realcję na żywo, podczas której wspólnie z makijażystką gwiazd - Moniką Zbrzeźną wykonują makijaż, który sprawdzi się na co dzień i na wielkie wyjścia. Efekt końcowy jest jest sliczny - bardzo kobiecy i subtelny!

Delikatny makijaż Kasi Cichopek wykonany z makijażystką gwiazd

Kasia Cichopek na Instagramie zamieściła relację, na której wykonuje makijaż wspólnie z Moniką Zbrzeźną wykonują makijaż krok po kroku według wskazówek makijażystki. Na początku Kasia przygotowała sobie kosmetyki i akcesoria oraz użyła toniku w celu przygotowania skóry. Makijażystka poleca jako bazę zastosować olejek marki Smashbox, natomiast Kasia użyła primera marki Neo Make up. Do wykonania makijażu Kasia użyła: podkładu marki Clarins Everlasting Foundation - jego cena to ok. 190 zł. Cienie pod oczami przykryła korektorem Laura Mercier w odcieniu 2N - jego cena to ok. 165 zł. Następnie wykonturowała twarz używając bronzera marki Tom Ford Soleil Glow Bronzer Small Bronzer, którego cena za 8 g. kosmetyku to 325 zł. Kości policzkowe, nos i łuk kupidyna wyeksponowała za pomocą rozświetlacza Laura Mercier Devotion w różowym odcieniu - jego cena to ok. 265 zł. Brwi i powieki pomalowała cieniami z paletki Tom Ford jej cena to 355 zł. oraz Tarte, a rzęsy wytuszowała maskarą Estee Lauder. 

Katarzyna Cichopek nie boi się nawet odważnych propozycji makijażowych

Naszym zdaniem efekt końcowy jest bardzo subtelny i kobiecy. Makijaż jest klasyczny, dzięki czemu pasuje zarówno na co dzień, jak i od święta. Furorę robię jednak rzęsy Kasi, które są naturalnie niasmowicie długie! Kasia Cichopek uwielbia się malować - jak przyznaje jest to jedno z jej hobby, które jak widać podłapała także jej córka. Widzimy tu zapędy na makijażystkę gwiazd i oczywiście życzymy samych sukcesów. Jak widać aktorka nie boi się odważnych rozwiązań i oprócz subtelnych makijaży też lubi czasem zaszaleć. Nawet w takim wydaniu wygląda na zadowoloną. 

Dobra zabawa w domu? To możliwe! 

Jak widać po uśmiechach Kasi Cichopek i jej meża - Marcina Hakiela, nawet w domu świetnie się bawią i spędzają razem czas wolny na tym co kochają. Trzeba przyznać, że ich wersja tańca z gwiazdami w domowym zaciszu, na dywanie wychodzi im świetnie i mają przy tym dużo zabawy. 

Kasia Cichopek z mężemKasia Cichopek z mężem Fot. Instagram: @katarzynacichopek

Więcej o: