Małgorzata Rozenek-Majdan o hejcie i wsparciu dla polskich marek. Uwagę zwraca też jej białe body z emotikonami

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swojego łóżka. Zachwyciła fanów nie tylko swoimi uroczymi pieskami, ale także strojem. Prezenterka swój ciążowy brzuszek zaprezentowała w białym body polskiej marki Niedopodrobienia.com. Na oczarował pozytywny nadruk na ramiączkach produktu! Gwiazda zwraca też uwagę na problem hejtu!

Małgorzata Rozenek-Majdan w body polskiej marki

Body to jeden z tych produktów, który sprawdzi się doskonale nie tylko w połączeniu ze spódnicą lub spodniami, ale także jako jedyny element naszej stylizacji. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała zdjęcie tuż po swoim przebudzeniu, na którym zaprezentowała swój sporych rozmiarów brzuszek. Prezenterka miała na sobie białe body polskiej marki Niedopodrobienia.com, po której produkty już wcześniej sięgała. Model wyróżniają cienkie ramiączka z dodającym otuchy napisami „Be happy”. Obok nich umieszczono także uśmiechnięte emotikony, które także znalazły się z boku produktu. Body w sklepie internetowym marki można było znaleźć w jeszcze dwóch kolorach: czarnym oraz różowym w rozmiarze XS-XL za 210 zł. Produkty niestety już się wyprzedały, co może świadczyć o ogromnym zainteresowaniu wśród klientów brandu.

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera polskie marki

Polskie marki mogą pochwalić się nie tylko oryginalnymi produktami, ale także znakomitą jakością. Szczególnie teraz, jeśli tylko mamy taką możliwość, powinniśmy wesprzeć naszych rodzimych przedsiębiorców, którzy nas bardzo potrzebują. Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie publikowała zdjęcia w ubraniach brandów z naszego kraju, jednak pod najnowszym zdjęciem na Instagramie opublikowała apel, aby jej fani również przyłączyli się do tej wyjątkowej i ważnej akcji. Na dowód tego, że gwiazda nie rzuca słów na wiatr jest zdjęcie w szarej bluzie polskiej firmy #polishGIRL, na której z przodu znajdował się również ten wyszywany napis. Model kosztuje 269 zł. Co jest niezwykle ważne, produkt w 90% powstał z ekologicznej bawełny.

Małgorzata Rozenek-Majdan i fala hejtu

Celebryci cieszą się ogromną popularnością, co przekłada się potem na ich kontrakty. Jednak wszystko ma swoje plusy i minusy. Małgorzata Rozenek-Majdan odkąd kilka lat temu zyskała ogromną popularność od dawna borykała się hejtem, jednak ona zawsze podchodziła do tego ze stoickim spokojem i uśmiechem. Pod najnowszym zdjęciem prezenterka zdradziła, że według najnowszych badań przez trwającą pandemię społeczeństwo jeszcze chętniej skłania się ku krytykowaniu innych osób, które często może ranić. Gwiazda zaapelowała, aby w tym trudnym czasie przede wszystkim się wspierać z czym się w pełni zgadzamy!

Więcej o:
Skomentuj:
Małgorzata Rozenek-Majdan o hejcie i wsparciu dla polskich marek. Uwagę zwraca też jej białe body z emotikonami
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX