Firma pończosznicza Gabriella wspiera lekarki i pielęgniarki w Polsce

Łódzka firma pończosznicza Gabriella, wspiera polski personel medyczny w walce z trwającą pandemią! W ramach akcji, której celem jest pomoc naszym lekarzom i pielęgniarkom, marka przekazała pierwszą partię z kilku tysięcy naszykowanych do rozesłania par specjalistycznych rajstop. Poznajcie więcej szczegółów!

Marka Gabriella wspiera polską służbę zdrowia

Pracownicy służby zdrowia to osoby, które walczą na pierwszej linii ognia z koronawirusem. Ostatnie tygodnie to dowód na to, jak bardzo Polacy potrafią jednoczyć się w trudnych chwilach. Łódzka marka Gabriella przyłączyła się do akcji, w której różnego rodzaju firmy starają się wesprzeć naszych lekarzy i pielęgniarki. Firma pończosznicza postanowiła pomóc pielęgniarkom i lekarkom oferując to, co ma najlepszego i na czym zna się najlepiej – czyli wesprzeć je swoimi produktami funkcyjnymi.

Wiemy, jak bardzo potrzebna jest teraz każda pomoc i realne wsparcie. Dlatego przekazaliśmy polskim pielęgniarkom i lekarkom rajstopy funkcyjne, które przyniosą ulgę ich nogom, zmęczonym od wielogodzinnej pracy na stojąco i w ruchu.

– mówi Sebastian Krajda, przedstawiciel firmy Gabriella. Pierwsze pięć zakaźnych placówek medycznych: w Łodzi, Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Chorzowie otrzymało paczki z rajstopami Relax 20 den, czyli produktem wspierającym krążenie i dbającym o komfort nóg, które codziennie robią tysiące kroków w walce o życie i zdrowie pacjentów. To produkty do zadań specjalnych, które ulżą zmęczonym nogom pracownikom opieki zdrowotnej.

Informacja do lekarzy i pielęgniarek od marki GabriellaInformacja do lekarzy i pielęgniarek od marki Gabriella Mat. prasowe Gabriella

Akcja marki Gabriella i zainteresowanie internautów

Okazuje się, że decyzja polskiej marki Gabriella spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród internautów. Lekarze oraz inni pracownicy służby zdrowia bardzo entuzjastycznie przyjęli informację o akcji firmy. Pod informacją w sieci pojawiło się nie tylko mnóstwo pozytywnych komentarzy, ale także wiele polubień i udostępnień. Wraz z coraz większym zasięgiem pojawiły się także pierwsze prośby o wsparcie poszczególnych szpitali. Polski brand prosi o kontakt jeśli jakaś instytucja lub szpital potrzebuje tego typu produktów pod adresem mailowym pr@gabriella.com.pl.

Różne formy pomocy marki Gabriella

Paczki wypełnione po brzegi rajstopami do zadań specjalnych to niejedyna forma wsparcia polskiej służby zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19 podjęta przez markę. Każda sprzedana para rajstop w sklepie internetowym www.gabriella.pl to złotówka przekazana przez firmę na ogólnopolską zbiórkę Fundacji Siepomaga. Brand jednocześnie podkreśla, że kolejne partie rajstop już niedługo trafią w ręce lekarzy i pielęgniarek!

Więcej o: