Anna Lewandowska w białej koszulce Gucci z logo w stylu retro. Świetna!

Anna Lewandowska ogłosiła na swoim Instagramie wyniki wyzwania z Foods by Ann. Z tej okazji dodała radosne zdjęcie. Oprócz zdrowych batoników, wzrok przyciąga również oryginalna stylizacja. Zwraca uwagę szczególnie T-shirt, który widoczny jest spod marynarki. To koszulka Gucci z oryginalnym logo w starym stylu. Znamy jej cenę!

Anna Lewandowska w koszulce Gucci Tennis

Koszulka Gucci Ani Lewandowskiej to ciekawa propozycja ze sportowym akcentem. Co prawda nie jest to dyscyplina z którą związana jest trenerka, bo w logu Gucci widnieją dwie rakiety tenisowe. Kolekcja Gucci Tennis to nowa seria tego włoskiego domu mody. Na ubraniach zamieszczono charakterystyczne, wyhaftowane logo w stylu retro, które nawiązuje do znaku włoskiego klubu z 1987 r. Koszulka Lewandowskiej to model w odcieniu bieli i wykonana jest w 100% z bawełny. Można ją znaleźć m.in. w oficjalnym sklepie internetowym domu mody. Kosztuje 450 euro, czyli w przeliczeniu ok. 1932 zł. Dostępna jest również różowa wersja. To świetna propozycja do codziennych stylizacji i idealna dla osób, które lubią rzeczy z klasą. 

Stylizacja Anny Lewandowskiej

Cała stylizacja Lewandowskiej jest utrzymana trochę w starodawnym stylu. Trenerka nałożyła na koszulkę beżową, casualową marynarkę. Ostatnio Lewandowska zdecydowanie lubi ten element garderoby, bo często go zakłada. Całość uzupełniła również klasycznym nakryciem głowy - beżowym kapeluszem, typu fedora, w męskim stylu. To model polskiej marki Hatup Design. Można go znaleźć w sklepie internetowym marki. Kosztuje 380 zł i jest dostępny w rozmiarach 56 - 59. Taka stylizacja jest idealna dla osób, które lubią się wyróżniać i zwracać na siebie uwagę. 

Anna Lewandowska z międzynarodową nagrodą

Anna Lewandowska kilka dni temu została nagrodzona. Na gali "Place to B" w Berlinie zdobyła nagrodę w kategorii "Lifestyle International". To coroczna impreza dla Influencerów Roku. Trenerka wstawiła zdjęcie na Instagrama z tą nagrodą i napisała, że jest to dla niej wielki zaszczyt i kocha swoją pracę. Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska zdecydowanie zasłużyła na takie wyróżnienie. Na początku swojej medialnej kariery kojarzona była głównie z Robertem Lewandowskim, ale już od dawna wzbudza podziw swoją niezwykłą aktywnością. Obecnie ma na koncie już wiele książek, płyt z treningami, a także kilka sklepów internetowych i własnych marek.

Więcej o: