Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w prawie identycznych kurtkach Tiffi. Kto prezentuje się lepiej?

Czy zdecydowałabyś się na podobne stylizacje razem ze swoim partnerem? To najgorętszy trend 2020 roku! Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z mężem, Radosławem Majdanem na wiosenny spacer włożyli kurtki z kolekcji marki Tiffi. To modele, które powstały we współpracy z Robertem Kupiszem. Teraz znajdziecie je na wyprzedaży!

Małgorzata Rozenek-Majdan w zestawie Robert Kupisz x Tiffi

Prezenterka wybrała się wczoraj na spacer w gronie najbliższej rodziny. Z tej okazji na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z mężem, Radosławem Majdanem w bardzo podobnych stylizacjach. Bazą tych outfitów stały się kurtki marki Tiffi z kolekcji stworzonej przez Roberta Kupisza. Małgorzata Rozenek-Majdan włożyła szary model z kapturem, który dzięki wypełnieniu puchem i pierzem ogrzeje ciało nawet podczas bardzo chłodnych dni. Ten model znajdziemy teraz na wyprzedaży za 969,99 zł w rozmiarze XS-L. „Perfekcyjna Pani Domu” dobrała do niej kamizelkę wykonaną z ortalionu w tym samym kolorze. Ten produkt został dodatkowo ozdobiony białymi logami charakterystycznymi dla projektanta i zamkami. Kamizelka w sklepie internetowym marki Tiffi nie jest już dostępna, jednak można ją było zdobyć za 689 zł.  

Radosław Majdan w kurtce Robert Kupisz x Tiffi  

Mąż „Perfekcyjnej Pani Domu” zdecydował się na kurtkę w tym samym kolorze, co jego żona. Produkt z kolekcji marki Robert Kupisz x Tiffi, tak samo jak kamizelka Małgorzaty Rozenek-Majdan, została ozdobiona białymi napisami z logiem projektanta. Dodatkowo wyróżniają ją zamki umieszczone na produkcie. Ten model także znajdziemy teraz na wyprzedaży. Po 30% obniżce teraz możemy go kupić za 1039 zł. Na stronie internetowej firmy dostępne są jeszcze trzy rozmiary: XS, M oraz L. Kurtkę możemy wybrać również w kolorze różowym oraz czarnym. Warto mieć w swojej szafie ciepły i porządny model, dzięki któremu dopełnimy swój look niemal każdej zimy!

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan wypoczywa z rodziną

Każdy z nas stara się ten trudny okres przeczekać dbając o siebie i swoich bliskich. Małgorzata Rozenek-Majdan wspólnie z rodziną wynajęła jeden z apartamentów znajdujących się w regionie Pojezierza Chełmińsko-Dobrzyńskiego. Prezenterka korzysta z ciszy i spokoju, a także bliskości lasu, dzięki czemu bez obaw może wspólnie z dziećmi i mężem wybrać się na krótki spacer. Pamiętajmy, że jeśli mamy taką możliwość nie siedźmy całymi dniami w domach. Unikajmy jednak spotkań z innymi ludźmi.

Więcej o: