Modne paznokcie: manicure japoński, czyli regeneracja o 400-letniej tradycji

Manicure japoński to metoda, która skutecznie regeneruje paznokcie. Cieszy się dobrą opinią wśród stylistek, jak i samych klientek. Zobacz, czy warto go wypróbować i jakiego efektu możesz się spodziewać po pierwszym zabiegu! Pamiętaj, że modne paznokcie to przede wszystkim zdrowa płytka.

Manicure japoński- czym jest?

Czym jest manicure japoński? Ten sposób na modne paznokcie jest już znany na całym świecie. W Polsce z roku na rok staje się coraz popularniejszy. Został on rozsławiony przez japońską firmę kosmetyczną P Shine. Jego historia rozpoczęła się 400 lat temu za sprawą japońskich arystokratek. To właśnie one poszukiwały sposobów na wyjątkowe i zdrowe paznokcie, które pomogą im się wyróżnić. Japonki wpadły na pomysł, aby intensywnie pielęgnować płytkę paznokcia odpowiednimi substancjami. Dzięki nim uzyskała one delikatnie różowy i zdrowy wygląd. Po tym odkryciu moda ta rozprzestrzeniła się na całym świecie. Dziś ta usługa dostępna jest w prawie każdym salonie piękności, a manicure japoński to prawdziwy hit!

manicure japońskimanicure japoński shutterstock

Na czym polega manicure japoński?

Manicure japoński ma za zadanie naprawić zniszczone paznokcie i nadać im piękny wygląd. Dzięki niemu odratujesz płytkę i zabezpieczysz ją przed czynnikami zewnętrznymi. Zabieg składa się tylko z naturalnych składników, unikniesz więc obawy o wystąpienie alergii lub podrażnień. Znajdziecie w nich kreatynę, która buduje paznokieć. Oprócz tego to bogata dawka witamy E, A czy H, które sprawią, że paznokcie będą rosły szybciej. Pyłek pszczeli i krzemionka dodatkowo je zregenerują. Te wszystkie zbawienne składniki wchodzą w skład pasty do zabiegu. Manicure japoński to naturalne składniki i 400-letnia receptura!

Dla kogo przeznaczony jest japoński manicure?

Manicure japoński to świetna opcja dla osób, które zmagają się z łamliwymi paznokciami. Dzięki niemu płytka jest gładka i zregenerowana. Sam wygląd też ulega poprawie, gdyż zostawia on piękny, perłowy kolor. Od dłuższego czasu używasz lakierów hybrydowych? Mała przerwa w postaci japońskiego manicure przyniesie spektakularny efekt i z czystym sumieniem powrócisz do starych zwyczajów. Pamiętaj, że składa się on z naturalnych składników, które niestosowane w nadmiarze przynoszą same korzyści! Nie wahaj się i wypróbuj manicure japoński na swojej płytce!

Manicure japoński- jak często go wykonywać?

Tak jak ze wszystkim, ważne jest, aby nie przesadzić. Spektakularnym efektem japońskiego manicure możesz cieszyć się, wykonując go systematycznie. Ważne jest, by nie było to częściej niż raz na miesiąc. Podczas zabiegu płytkę trzeba zetrzeć i mocno nią pocierać, co może doprowadzić do uszkodzeń mechanicznych. Należy dać paznokciom czas na regeneracje, by znów mogły zachwycać nienaganną kondycją. Manicure japoński to gwarancja regeneracji paznokci.

Ile kosztuje manicure japoński?

Manicure japoński kosztuje od 40 do 100 złotych. Wszystko zależy od oferty waszego salonu. Zabieg trwa maksymalnie godzinę. Wystarczą 3 razy z przerwami, aby cieszyć się efektem na dłużej. Możesz wykonać go również w domu, produkty do jego wykonania kosztują 100-130 złotych. W ich skład wchodzi pilniczek, polerka, puder, pasta P Shine oraz drewniana szpatułka. 

Manicure japoński- jak zrobić?

Na początek nadajemy płytce odpowiedni kształt i odsuwamy skórki drewnianą szpatułką. Następnie należy zmatowić płytkę, aby dostało się do nich więcej składników odżywczych. Na przygotowane paznokcie nakładamy wspomnianą wcześniej pastę P Shine. Po tej czynności dodajemy puder/pyłek tej samej marki, w celu zamknięcia płytki. Dzięki temu możemy cieszyć się odżywionymi i naturalnymi paznokciami, które świetnie sprawdzą się na co dzień. Wypróbuj japoński manicure i dodaj płytce zdrowego wyglądu. 

manicure japońskimanicure japoński shutterstock