Zosia Ślotała w sukience w pepitkę marki Bizuu. Uwielbiamy ten elegancki look w stylu retro

Zosia Ślotała już rusza z "projektem bikini", który oznacza przygotowywanie ciała na letnie miesiące. Jednym z punktów programu jest wizyta w salonie kosmetycznym. Na tę okazję Zosia założyła stylową sukienkę w pepitkę oraz żakiet do kompletu. Są z kolekcji marki Bizuu. Znamy ich ceny - są teraz w promocji!

Zosia Ślotała w sukience marki Bizuu

Zosia Ślotała ma za sobą pobyt na intensywnym obozie treningowym Anny Lewandowskiej, a na co dzień zdrowo się odżywia i regularnie ćwiczy. Zdecydowała się również na zabiegi modelujące ciało. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem z salonu kosmetycznego. Zosia Ślotała ubrała się na tę wizytę bardzo stylowo. Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim sukienka w pepitkę, która świetnie układa się na jej sylwetce. Jej wzór jest dobrze znany w wersji czarno-białej, ale tutaj występuje w dość niecodziennej, czerwonej. Talia podkreślona jest za pomocą paska z dużą klamrą, a przy rękawach są delikatne bufki (bardzo modne).

Sukienka pochodzi z kolekcji polskiej marki Bizuu. Można ją znaleźć w oficjalnym sklepie internetowym w obniżonej cenie 1119 zł. Dostępne rozmiary to 36-40. Do wyboru jest również niebieska wersja kolorystyczna (ale tylko w rozmiarze 36). Sukienka w pepitkę Ślotały to przykład klasycznej elegancji w stylu retro, ale z modnymi elementami. To ciekawy wybór do pracy lub na uroczystą okazję.

Zosia Ślotała w żakiecie marki Bizuu

Zosia Ślotała postawiła na total look i do sukienki dobrała żakiet z tego samego materiału. To ciekawy model typu oversize z bufiastymi rękawami. Żakiet marki Bizuu świetnie wygląda z tą sukienką, ale może być także oryginalnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Również znajdziemy go w sklepie internetowym marki, a obecnie można go kupić aż o połowę taniej. Teraz jest w cenie 450 zł, w rozmiarach 38-40. 

Styl gwiazdy

Zosia Ślotała jest związana z branżą mody i widać, że wie, jak dobrze się ubrać na co dzień. Jednak nie zawsze tak było, czego wcale nie ukrywa i czasem wrzuca na Instagram swoje stare zdjęcia porównując swój dawny look i obecny. Tymi postami pokazuje dystans do siebie i poczucie humoru na własny temat. 7-8 lat temu w jej stylizacjach często panował chaos - dodatki oraz kolory były źle dopasowe. Na nowych zdjęciach widać radykalną zmianę i, pomimo upływu lat, Zosia wygląda obecnie młodziej i dużo lepiej!