Marieta Żukowska w modnej marynarce polskiej marki Bizzu. Kupicie ją w promocyjnej cenie

Marieta Żukowska w końcu znalazła czas na relaks w gronie najbliższych. Na Instagramie chwali się odpoczynkiem, a obserwatorzy komentują jej stylizację! Nas zachwyciła marynarka polskiej marki Bizzu.

Marieta Żukowska ma za sobą na prawdę udany czas. Poza uporządkowanym życiem prywatnym aktorka spełnia się również zawodowo. Kilka tygodni temu byliśmy świadkami premiery kolekcji biżuterii, która powstała we współpracy z marką mokobelle jewellery. Delikatne złote kolczyki i bransoletki okazały się marketingowym hitem. Event promocyjny uświetniły największe gwiazdy polskiego show-biznesu, takie jak Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Cichopek czy Kasia Wranke. 

Marieta Żukowska- styl 

Na co dzień Marieta Żukowska planuje swoje stylizacje z dużą precyzją. Jej styl to połączenie klasycznej elegancji i minimalizmu. Aktorka przyznaje, że nie posiada szafy pełnej ubrań, wręcz uwielbia nosić te same modele przez kilka lat. Charakterystyczne dla jej ubioru są stonowane kolory. W relacjach na Instagramie najczęściej możemy dostrzec klasyczne białe garnitury, beżowe cygaretki z podwyższonym stanem czy bordowe sukienki. Wszystkie kreacje uzupełnia ciekawymi dodatkami. Nam najbardziej podoba się piękna, subtelna złota biżuteria oraz torebki z modnym zwierzęcym printem. Gwiazda inspiruje się stylem ikon mody. Często publikuje stylizacje osób, które są dla niej inspiracją w codziennych stylizacjach. 

Marieta Żukowska w marynarce Bizuu 

Marynarka w kratę jest niekwestionowanym hitem tego sezonu! Nic dziwnego, że Marieta Żukowska zdecydowała się na ten print. Żakiet w kratkę mogliśmy dostrzec w pokazach Chanel czy Caroliny Herrery. Aktorka wybrała model polskiej marki Bizuu. Czerwony żakiet w białą kratkę świetnie podkreślił oryginalną urodę Marietty Żukowskiej. Dwurzędowy fason to trend wiosny 2020! Możecie kupić go na oficjalnej stronie marki Bizzu. Teraz dostępny jest w promocyjnej cenie 450 złotych. Gwiazda uzupełniła stylizację beżowymi cygaretkami z Zary. Takie połączenie stworzyło świetną całość!