Marcelina Zawadzka na NFW! Wybrała złotą sukienkę od polskiego projektanta

Marcelina Zawadzka od kilku dni jest na nowojorskim fashion weeku. Zachwyca nas swoimi wyszukanymi stylizacjami. Tym razem zdecydowała się na niebanalną złotą sukienkę za kolano. Jest oszałamiająca.

Marcelina Zawadzka na nowojorskim fashion weeku

Marcelina Zawadzka wraz z marką TRESemme wybrała się do Nowego Yorku, na największe modowe wydarzenie roku: fashion week. Od kilku dni, widzimy na jej instagramie zdjęcia z tej niezwykłej podróży. Marcelina gustuje w zaskakujących stylizacjach o niebanalnych fasonach. Zachwyca swoich fanów nowoczesnym podejściem do mody i ciekawymi kreacjami. Nie są one "dziwne", jak u niektórych blogerów, wręcz przeciwnie, uwydatniają kobiece kształty i emanują kobiecością.

Marcelina Zawadzka w złotej sukience od Roberta Czerwika

Marcelina Zawadzka, na pokaz Oscara de la Renty wybrała złotą sukienkę z bufiastymi rękawami i stójką do Roberta Czerwika. Grubym pasem z klamrą podkreśliła swoją talię. Do tego założyła delikatne, aczkolwiek bardzo modne w tym sezonie, wiązane botki. Nic dziwnego, że na stylu Marceliny Zawadzkiej wzoruje się tyle polek: te połączenia są zawsze z klasą.

Robert Czerwik ulubionym projektantem Marceliny Zawadzkiej

Ten NFW upłynął pod nazwiskiem Roberta Czerwika. Marcelina Zawadzka kolejny raz wybrała kreację od tego projektanta. Jego projekty to sukienki z rozmachem, nietuzinkowe fasony i zabawa fakturami i materiałami. Proponuje nowoczesne rozwiązania dla kobiet sukcesu.