Oscary 2020: Scarlett Johansson w srebrnej sukni Oscar de la Renta. Prace nad kreacją trwały 300 godzin

Scarlett Johansson, na ceremonii rozdania Oscarów 2020, dzięki głównej roli w filmie "Historie małżeńskie", nie otrzymała statuetki, jednak sama nominacja to już ogromne wyróżnienie! Aktorka na tę pecjalną okazję zdecydowała się na wyjątkową sukienkę domu mody Oscar de la Renta, nad którą prace trwały 300 godzin. Zobaczcie, jak prezentowała się gwiazda!

Oscary 2020: Scarlett Johansson w sukni Oscar de la Renta

Aktorka wzięła wczoraj udział w gali Oscary 2020, gdzie zaprezentowała swoją wyjątkową kreację, za którą stoi do mody Oscar de la Renta. Scarlett Johansson postawiła na srebrną sukienkę z ręcznie zdobionym, spektakularnym gorsetem. Frędzle oraz drobne elementy na górze sukni stworzyły efekt niezwykle bogatej i eleganckiej stylizacji. Satynowa spódnica z trenem nadała jej natomiast podniosłego charakteru. Artystka stylizację uzupełniła upiętymi włosami, które w pełni wyeksponowały jej ubiór. Przy tak strojnej sukni gwiazda „Historii małżeńskiej” zrezygnowała z wyrazistej biżuterii, co naszym zdaniem było prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

 

Oscary 2020: Scarlett Johansson nominowana za rolę w filmie „Historia małżeńska”

„Historia małżeńska” w reżyserii Noah Baumbach to film, który opowiada historię małżeństwa Nicole i Charliego. Para wspólnie wychowuje swojego syna i świetnie się dogaduje do momentu, gdy oboje dostają atrakcyjne propozycje pracy. Chcą spełniać swoje marzenia, jednak dostrzegają, że coraz bardziej się od siebie oddalają. Rola Scarlett Johansson została dostrzeżona przez Akademię Filmową. Aktorka otrzymała nominację do Oscara, jednak nie udało się jej otrzymać statuetki. Za żeńską rolę pierwszoplanową nagrodę zdobyła Renée Zellweger.

 

Oscary 2020: „Historia małżeńska” ze statuetką

Film „Historia małżeńska”, którą wyreżyserował Noah Baumbach został nominowany do Oscarów w aż sześciu kategoriach: najlepszy film, najlepszy scenariusz oryginalny, najlepszy aktor pierwszoplanowy, najlepsza aktorka pierwszoplanowa, najlepsza aktorka drugoplanowa, najlepsza muzyka. Nagrodę zdobyła Laura Dern za drugoplanową rolę kobiecą, co było niezwykłym wyróżnieniem dla aktorki na dzień przed jej 53 urodzinami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.