Oscary 2020: Renée Zellweger zachwyciła nie tylko rolą w filmie "Judy", ale także białą suknią Armani Prive

Renée Zellweger podczas gali Oscary 2020 otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki, dzięki roli w filmie "Judy". Artystka na to ważne wydarzenie zdecydowała się włożyć białą, cekinową sukienkę od Armani Prive, która zachwyciła jej fanów. Zobaczcie sami jak prezentowała się gwiazda!

Oscary 2020: Renée Zellweger w sukience Armani Prive

Na ceremonii rozdania Oscarów, co roku pojawia się mnóstwo gwiazd z całego świata. Na czerwonym dywanie największe zainteresowanie mediów zdobywają jednak nominowani do tej prestiżowej nagrody. Renée Zellweger w tym roku postawiła na białą sukienkę od Armani Prive, która dzięki prostemu krojowi nie tylko wyszczupliła sylwetkę, ale także optycznie ją wydłużyła. Aktorka zdecydowała się na cekinowy model z jednym, długim rękawem eksponując przy tym drugie ramię. Dodatkiem w postaci biżuterii był  sporych rozmiarów pierścionek marki David Webb. Ta stylizacja doskonale wpisała się tegoroczne trendy! Naszym zdaniem Renée Zellweger na gali Oscary 2020 wyglądała naprawdę olśniewająco! 

 

Oscary 2020:  Renée Zellweger w delikatnym makijażu i fryzurze

Artystka swoją białą sukienkę od Armani Prive uzupełniła prostym upięciem włosów, które stworzył Richard Marin, jej wieloletni stylista fryzur. Gwiazda zdecydowała się także na delikatny makijaż.  W 2020 roku liczą się looki, które uwydatnią nasze naturalne piękno. Renée Zellweger wykorzystała ten trend, dzięki czemu nie odciągnęła uwagi fanów od swojej zjawiskowej kreacji. Za make-up artystki odpowiada Dana Michelle Hamel, która od dawna współpracuje z gwiazdą. Kolor paznokci również nie był przypadkowy. Postawiono na naturalnych kolor, który świetnie komponował się z resztą jej stylizacji. W tym przypadku doskonale sprawdziło się powiedzenie „mniej znaczy więcej”!

 

Oscary 2020: Renée Zellweger najlepszą aktorką pierwszoplanową za rolę w filmie „Judy”

To już czwarta nominacja aktorki do tej ważnej nagrody, jaką są Oscary. Renée Zellweger właśnie otrzymała swoją drugą statuetkę za pierwszoplanową rolę w filmie „Judy”. Artystka wcieliła się w Judy Garland, dziewczynę, którą pokochali fani na całym świecie. Jej sukces nie trwał jednak wiecznie. Okazuje się jednak, że w Wielkiej Brytanii wciąż jest niezwykle popularna. Artystka podejmuje decyzję o podróży do Londynu na serię swoich koncertów. Co wydarzyło się dalej? Sprawdźcie w kinach!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.